Вероніка Радзівілюк

Вероніка Радзівілюк

112

 Має вищу освіту, закінчила Хмельницький Національний університет. Ще змалечку їй подобалось наповнювати світ красою та добром. Вона завжди мала емпатію до людей. Багато хто говорить, що після спілкування з нею в їхньому житті відбуваються чудові зміни. І робить це з величезною радістю та вважає своєю місією дарувати світло та красу.

 На жаль не все так було гарно в її житті. Довгий час вони з чоловіком жили у Донецьку. Коли розпочалась війна, вони були активними учасниками мітингів за Україну. Але в результаті були змушені покинути все і поїхати з міста. Світ кожної жінки змінюється з народженням дитини, він набуває нових яскравих кольорів. У Вероніки є чудова донечка, яка являється джерелом її сил та натхнення. Дівчинку звуть Олександра, їй 18 років, зараз навчається у 2-х вищих навчальних закладах в Україні та Польщі. Вона для неї підтримка та опора, дає змогу рухатись далі не дивлячись ні на що. У Вероніки багато друзів та знайомих, і весь час вона з ними спілкується. В кожній людині цінує відкритість, чесність, безкомпромісність у питаннях, що стосуються моралі, доброту і внутрішню силу, близькість до Бога. Також велике значення для неї відіграють дисциплінованість, володіння силою духу, широтою поглядів і чистотою душі, уміння скасувати перешкоди, розуміти і чітко формулювати свою мету. Дуже часто порівнює себе з минулого і знає, що немає нічого неможливого і немає межі досконалості. Невід'ємною частиною життя Вероніки є подорожі... Обожнює відкривати світ, знайомитися з різними людьми, їх культурою і традиціями.

"Я повинна відкрити світу те , що бути Жінкою - це місія. Дуже щаслива, що маю можливість гідно представити свою країну, якою дуже пишаюсь, на міжнародній арені."