Амерханова Юлія

Амерханова Юлія

Бренд менеджер і практичний психолог.

     Дівчина любить дарувати позитивні емоції, але ще більше – дарувати їх іншим, тому Юлія займається розвитком власної компанії у сфері організації урочистих заходів та свят. Більше того, вона стверджує, що подібна діяльність приносить мікс з адреналіну та почуття радості, бо щасливі обличчя клієнтів доводять, що дівчина займається своєю справою.

     Юля не звикла покладатися на удачу чи везіння, вважає, що тільки чітке планування та фокусування на своїй меті може принести вагомий результат. Але без любові до людей та сили Всесвіту тут не впоратись.

     Хоча учасниця й сама є прикладом для багатьох із її оточення, проте має свого особистого наставника та людину, яка є втіленням її мрії – Наталію Холоденко. Для Юлі вона є прикладом жінки, котра вміє в собі поєднувати роль мами, дружини та бізнес-вумен, а це саме те, до чого прагне учасниця.

     До усіх негараздів Юлія звикла ставитись із вдячністю, тому її важко засмутити через невдачі на роботі чи несправність техніки вдома – для дівчини всі ці складові лише тимчасові нерівності життєвого перебігу подій.

     Саме бабуся нашої учасниці прищепила любов до світу та людей, завдяки їй Юля особливо шанує відкритість, щирість, сміливість, чесність перед собою та почуття гумору, бо знає – світ починається зсередини.

«Не зупинятись на досягнутому» – життєвий девіз Юлії, тому вона постійно знаходиться на стадії покращення своїх знань та навичок, відвідуючи тренінги та займаючись благодійністю.

     Юля не може уявити себе без подорожей, спорту, йоги, медитації та занять вокалом, завдяки яким вже встигла отримати численні перемоги, адже такі види фізичної діяльності здатні влаштувати якісне перезавантаження мозку і надати впевненості на шляху до реалізації нових проектів.

«Участь у Mrs. Ukraine International 2020 – це можливість подолати свої страхи та розвинути свої особисті можливості в нових умовах. Більше того, я нарешті зможу реалізувати дитячу мрію», – ділиться своєю мотивацією Юлія.