Цвіавер Ірина

Цвіавер Ірина

392

Приватний підприємець.

Ірина справжнє втілення краси і розуму, адже має дві вищі освіти: лікар-стоматолог і фахівець з міжнародного банківського права. Але дівчина не зупиняється на досягнутому - зараз вона отримує спеціальність «Зовнішньо-економічна діяльність» в НАУ, адже вважає, що безперервне навчання і зростання – невід'ємна частина життя успішної жінки.

Така супержінка, як Іра, виховує чотирьох синів разом з чоловіком, зустріч з яким вважає доленосною. Ця суперп'ятіркає міцною опорою і надійним тилом для Ірини.

Маючи тепло і затишок в своєму будинку, дівчина допомагає його придбати й іншим, приймаючи людей в своєму ательє з пошиття штор, так як вважає, що без них навіть самий продуманий дизайн буде виглядати незакінченим, а кімната ні за що не стане затишною.

«Мені приносить радість навіть сама думка, що я допомагаю людям прикрасити їхнє «гніздечко», а для мене самої цей вид діяльності служить свого роду «pleasure-терапією», - ділиться учасниця.

Цілеспрямованість, фокусування і працьовитість – ось основні чинники, на які покладається Ірина на шляху до успіху. «Важливо знати до якої мети ти рухаєшся і не боятися падати і вставати. Тих, хто не здається на шляху до своєї мрії, безумовно чекає успіх!» - коментує сама дівчина.

Здається, по венам цієї жінки тече блакитна кров, адже серед її головних захоплень: верхова їзда, подорожі, колекціонування картин, музика, театр, мюзикли. Також, її наповнює читання пізнавальних книг і знайомства з цікавими людьми.

Як Ірина прийшла до участі в конкурсі «Mrs. Ukraine International 2020» вона розповість сама: «На сьогоднішній день я кохана дружина, мама, успішна бізнес-леді. Мені вдалося реалізуватися у всіх сферах життя, які мали для мене важливе значення. Тепер я хочу поділитися своєю історією зі світом і показати, що наше життя - в наших руках і сила жінки безмежна».

 
Проголосувати