Коновалова Марина

Коновалова Марина

32

Ресторанний бізнес.

     Марина здобула освіту у філіалі Київського університету Культури та Мистецтв за фахом готельно-ресторанний бізнес. Дівчина ні дня не сумнівалась у правильності свого вибору, адже до приготування святкового столу вона відчувала особливу пристрасть. Ще з дитинства гарний посуд, оригінальна презентація, смачна їжа - всі ці складові були та є запорукою усіх сімейних свят Марини, а також робочих буднів, що дають отримати не лише гастрономічне, а й естетичне задоволення.

     Вона не тільки успішний ресторатор, але й чудова мама п’ятирічного сина та зразкова дружина. Народження сина вважає доленосним рішенням, завдяки якому вона відкрила свій жіночий потенціал та отримала нескінченне джерело любові.

     Дівчина знає ціну грошам, бо ніколи не розраховувала на сторонню допомогу на шляху до своєї мрії, тому із 18 років Марина працювала офіціанткою, вбираючи в себе перші правила ресторанного устрою.

Для Марини поняття успіху бере свій початок від самої жінки, як стверджує сама учасниця - « Успіх жінки закладений в ній самій, адже варто лише поглянути на сучасних бізнес-леді, які ладні бути одночасно як турботливими мамами, так і конкурентоздатними на професійній арені. Тільки задумайтеся в якому прекрасному світі ми живемо зараз, коли жінка може дозволити собі займатися тим, що їй подобається й обирати свій життєвий шлях самостійно».

     Впевненості у свої силах Марина завдячує матусі, котра, на жаль, рано пішла із життя, проте встигла навчити доньку самоповазі, впевненості та вірі у свої сили. Саме вона дала зрозуміти Марині, що нема нічого гіршого, аніж красива, але малоосвічена дівчина.

     Учасниця ніколи не стоїть на місці й постійно знаходиться у прогресивному розвитку, заради якого вона здатна навіть витримати довгу розлуку із родиною задля отримання нових знань закордоном.

     Не зважаючи на брак часу Марина постійно приділяє увагу своїй родині та виїздить із ними за місто чи відправляється у подорожі. Серед речей, які її наповнюють - спорт та читання книг. Переконана, що хоч одне, хоч інше неабияк допомагає спустошити голову від поганих думок та зарядити на майбутні звершення.

     Дізнавшись про конкурс «Mrs. International in Ukraine» Марина не змогла приховати свого захвату від ідеї проекту, тому ні хвилини не сумнівалась і одразу вирішила, що має бути серед цьогорічних учасниць. «Я безмежно вдячна організатору конкурсу Яні Луцької за те що вона привезла його в Україну і дала можливість показати всьому світу що українські жінки не тільки красиві, а ще й розумні й успішні», - ділиться Марина.