Дубей Ніла

Дубей Ніла

320

Психолог, психотерапевт, системний фасилітатор.

Отримала не одну вищу освіту та постійно підвищує кваліфікацію, вивчаючи нові сучасні методи терапії у найкращих спеціалістів нашої країни та закордонних фахівців, оскільки вважає, що навчання психолога є нескінченним процесом.

Ніла є втіленням зразкового прикладу ведення інституту шлюбу, адже вона мама чотирьох дітей (трьох дочок і сина). Зустріч із чоловіком вважає доленосною, бо завдяки його підтримці змогла себе повністю реалізувати в сімейному й соціальному житті.

Дівчина не завжди знала про своє покликання. Полишивши роботу у страховій компанії, зрозуміла, що за період материнства встигла пройти безліч тренінгів, семінарів та прочитати безліч психологічної літератури, навіть спершу не помітивши, як знайшла себе у професії психолога. Вважає, що головне її покликання, як в першій, так і в другій професії — допомагати людям відчувати себе впевнено і спокійно.

Ніла впевнена, що успіх — це справа, яка любить сміливих і рішучих. Інфантильності не місце на шляху до великих звершень, тому сама не зупиняється ні на мить, прямуючи до своєї мети.

«Ціна тріумфу — відсутність вільного часу», - стверджує дівчина. Проте за нагоди, кожну вільну хвилину вона присвячує активному відпочинку в компанії своєї родини та друзів, які є джерелом натхнення та отримання нових знань.

За умов роботи психологом дуже важливо встигати проводити власну терапію, тому Ніла регулярно відводить час для особистісного аналізу. Книги, подорожі, нові місця та люди – ось, що по справжньому може враз реабілітувати дівчину.

«На своєму особистому досвіді я знаю, як важко жінці виходити в соціум після великої перерви, в моєму випадку — декретної відпустки, і моя головна мета, показати жінкам, що це легше, ніж здається. Боятися нема чого, крім самого страху», - впевнена наша учасниця, тому рішуче зважилася на участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2020.

Проголосувати