Осипенко Олена

Осипенко Олена

423

Співзасновниця та директорка компанії «Клініком» і Клініки доктора Комаровського

Просуванню брендів та основам маркетингу Олена професійно вчилася ще студенткою в університеті. А декілька років тому пройшла спеціальний курс PR-технологій та продюсування у Каліфорнійському університеті, в США. Мрією нашої конкурсантки завжди була самореалізація та робота, до якої лежатиме душа. Коли Олена почала співпрацювати з доктором Комаровським, то відчула у собі сили щодня створювати щось значне і таке, чим буде пишатися. Те, що компанія вийшла на міжнародний рівень і є успішною в декількох країнах, є дуже важливим досягненням у кар’єрі для Олени. Однак ще більше вона прагне донести до людей ідею легкості і радості батьківства. Саме цим вона і займається як піар-спеціаліст у команді Клініки доктора Комаровського. Завдяки своєму професіоналізму Олена поширює цінності клініки серед широких мас і доводить жінкам, що дарувати малюку життя – це одна з кращих ініціатив будь-якої жінки.

Секретом свого успіху Олена вважає впевненість у собі та сміливість експериментувати, а також власну інтуїцію та готовність приймати складні рішення в будь-який момент:

«Треба просто вірити в себе і не озиратися назад. І при цьому – не боятися припуститися помилок, бо їх не уникнути. Дуже важливо не порівнювати себе ні з ким. Всі ми унікальні і в кожного є свій визначений шлях».

Наша конкурсантка переконана, до улюбленої справи її привела сама доля. З майбутнім бізнес-партнером вона почала тісну співпрацю після народження первістка. Відтоді її місія – мотивувати жінок народжувати і сприймати появу малюка виключно як диво і радісні клопоти. Згодом до справи Олени долучився і її чоловік, тож бізнес став сімейним. Конкурсантка розповідає – дуже важливою протягом останніх сімнадцяти років для неї є підтримка коханого. З ним познайомилася ще в юності і відтоді безмежно поважає і покладається на його поради. На думку Олени, вони з чоловіком стали чудовими батьками. Разом подружжя всіляко підтримує 15-річного сина Алекса, розвиває його творчі таланти: малювання, фотографію, письменство та вивчення іноземних мов. Хлопець зараз вчиться і живе у Лондоні.

У вільний час Олена займається саморозвитком, відвідує тренінги з маркетингу, PR та психології. Також захоплюється дизайном. Власну оселю та клініку повністю оформила сама. Неймовірно любить читати, часто декілька книжок паралельно. Особливо Олену захоплює література у подорожах. Найчастіше відвідує Швейцарію та Британію. Активний відпочинок та спорт – невід’ємна складова життя учасниці. Одночасно захоплюється тенісом, йогою, бігом і серфінгом. Завжди знаходить час для творчості: малює, співає та вчиться грати на фортепіано. У найближчих планах - здобуття навичок флориста та вивчення іспанської. Також Олена дуже цінує дозвілля з друзями. У людях вона поважає чесність та щирість:

«Якщо мені з людиною тепло і приємно, це найважливіше. Навіть коли ми з друзями не можемо довго побачитися через завантажені графіки, я все одно дуже люблю їх, ціную і чекаю нагоди побачитися у традиційно затишній атмосфері».

Рішення взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International було бажанням Олени спробувати свої сили і не відкладати цікавий досвід у довгий ящик. Вона переконана: якщо дійсно чогось хочеться, треба неодмінно втілити задумане в реальність.

Проголосувати