Ворона Ольга

Ворона Ольга

560

Директор інтер'єрного салону. Співзасновниця соціального проекту інклюзивних майстерень. Філолог-перекладач.

У роботі Ольга цінує красу, вишуканість, а основним показником того, що займається саме своєю справою,  вважає щасливих та вдячних клієнтів. Які можуть втілити в реальність найяскравіші побажання, адже команда салону на чолі з Ольгою регулярно відвідує міжнародні виставки і приносить найсучасніші тренди в Україну. Окрім того, Ольга – співзасновниця соціального проекту. Це інклюзивні майстерні для людей з різними видами інвалідності, які отримують змогу здобувати професійні навички для дальшого працевлаштування, і які можуть замінити самотність на комунікацію та активне життя.

«Необхідно розуміти, що все в нашому житті має не тільки ціну, а й цінність..

Особлива ситуація в країні змусила дівчину полишити свою домівку у Донецьку та почати життя практично заново. Цей тяжкий період зробив Ольгу ще сильнішою і допоміг пересвідчитися, як важливо залишатися людиною за будь-яких обставин.

Ольга  точно  знає: «Головне — це віра у свій успіх. Потрібно бути одержимим масштабними цілями, реально дивитися на світ і не практикувати самообман. Впевнена, що справжні лідери не повинні нарікати на зовнішні обставини, а вміти брати на себе відповідальність не тільки за власні вчинки, а й за команду, яка йде за тобою».

У сучасному ритмі діловій жінці ніколи відпочивати, втім, Ольга завжди знаходить час на те, що її наповнює. Віддає перевагу прогулянкам і душевним зустрічам із друзями та рідними, читає, відвідує культурні заходи, концерти та майстер-класи. Шалено любить подорожі, моря-океани й можливість побути трохи в тиші.

Взявши участь у конкурсі Mrs. Ukraine International, Ольга прагне донести важливий меседж – ми усі можемо більше, ніж думаємо.

«Хочу показати, що кожен із нас здатен змінити світ на краще, і це мають бути не просто пафосні слова, а конкретні дії, якими потрібно займатися вже сьогодні».

Проголосувати