Наталія Красна

Наталія Красна

Успішна бізнес-леді Наталія Красна власниця салону краси «NK Hair Studio», стиліст і мати двох доньок. Вже з дитинства вона знала що буде працювати з красою.

"Мені здається, що моя місія - робити жінок гарнішими, впевненішими у собі і, звичайно, щасливішими", - говорить Наталія.

Мета її бізнесу полягає в тому, щоб закцентувати увагу на красі та унікальності кожної жінки.

Потяг дарувати цьому світові красу і примножувати її, Наталія відчула ще в дитинстві, тому після закінчення школи вибір професії був вже очевидним. Наталія отримала освіту перукаря і вже 19 років працює за спеціальністю.  Навчання та підвищення кваліфікації проходила у багатьох провідних школах перукарського мистецтва України та за кордоном.

Наталія відноситься до тих жінок, які приходять у цей світ із чітко сформованими бажаннями і цілями, які з кожним днем стають все більшими і реальнішими. На питання про обставини, які допомогли їй зробити остаточний вибір стосовно кар’єри, Наталія відповідає змістовно і лаконічно: «Я прийшла у цей світ аби створювати красу!»

Щоб домогтися успіху, стверджує Наталія, потрібно любити те, чим займаєшся, з повагою і розумінням ставитися до людей, клієнтів, співробітників. Найважливіша якість кожної жінки - чути, а не просто слухати та бути чесною перед собою та іншими людьми.

Поза роботою Наталія, звичайно, турботлива мама та любляча дружина! Разом із чоловіком вони виховують двох прекрасних принцес: десятирічну Аліну та трирічну Ніколь.

Весь свій вільний від роботи час Наталія проводить разом з родиною, намагаючись приділити час усім і кожному окремо.  Зі старшою дочкою, наприклад, вони люблять подорожувати  і часто разом відправляються у відрядження на декілька днів.

Доленосними у житті Наталії стали дві події: переїзд з Івано-Франківська до Києва, який розділив її життя на до і після, і, звичайно, народження дітей.

Окрім сім’ї, у житті Наталії є ще одна людина, яка вплинула на її долю, кар’єру та успіх – це Ольга Журба, психолог, коуч, чудова жінка, справжня подруга та матуся.

Наталія з тих жінок, які в людях найбільше цінують щирість та відвертість. Такими ж виховує і своїх донечок.

Як успішна бізнес-леді, Наталія знайшла для себе джерело натхнення у спорті.  «Фізично я відновлююся і наповнююсь на відпочинку але останні кілька років я велику увагу приділяю спорту, як додатковому джерелу відпочинку та відновленню», - розповідає Наталія. Але головним та справжнім енергетичним каталізатором є постійний процес навчання! Особливо надихає Наталію бути для когось міцним мотиватором і створити в майбутньому кращу версію себе самої.

Своє далеке майбутнє Наталія бачить лише зі своїм чоловіком десь у будиночку біля моря чи океану, куди приїздитимуть діти вже зі своїми дітьми та чоловіками. Саме таке щасливе життя і є найзаповітнішою мрією Наталії, яка має для неї велику цінність.

Взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International Наталію змусило бажання та захоплення жінками, яких вона побачила на сцені.

 

«Сидячи у залі на конкурсі в якості глядача я переживала разом з кожною учасницею, захоплювалася і милувалася розкішним вбранням, зачісками та їх жіночністю», - не стримуючи емоцій говорить Наталія.

 

Повернувшись додому з думкою про конкурс, вона остаточно вирішила, що наступного року має також сяяти на сцені і здобути головну корону!

Відтепер в житті Наталії Красної розпочинається великий, не менш цікавий етап в житті, який принесе їй нові враження, знайомства та хвилювання.