З Америки в Україну: в Києві вперше відбудеться всесвітньо відомий конкурс краси для упішних жінок Mrs. Ukraine International 2018

Date 13 Квітня 2018

Легендарне свято краси і успіху США пускає коріння на українській землі

У середу, 25 квітня, в столичному Event Hall Regent Hill відбудеться гала - вечір і конкурсна програма Mrs. Ukraine International 2018. За звання кращої з кращих поборються 14 конкурсанток з різних куточків України віком від 25 до 40 років. Музичним подарунком буде виступ Ніни і Тоні Матвієнко, а хейдлайнером заходу стане чарівна поп-діва, ім'я якої поки тримається в секреті. За конферанс відповідає відомий телеведучий Григорій Решетник.

Відзначимо, що корону переможниці Mrs. Ukraine International 2018 вручить національний директор конкурсу, володарка титулу Mrs. Ukraine International 2017, Яна Луцька.

«В минулому році я мала честь представляти Україну на міжнародному конкурсі краси Mrs. International 2017, який проходив в місті Чарльстоні, Західна Вірджинія, США. Представивши нашу країну на гідному рівні, від організаторів конкурсу я отримала пропозицію стати національним директором Mrs. Ukraine International, і тепер, починаючи з цього року, міжнародний конкурс краси з тридцятирічної історією Mrs. International буде вперше проведено в Україні »,

 

- ділиться організатор конкурсу Яна Луцька

Про конкурс: основна місія проведення конкурсу - нести в світ справжню красу і успішність жінки, яка відбулася як дружина, і реалізувала себе як бізнес-вумен. Наші конкурсантки - втілення всіх сучасних еталонів краси: зовнішніх і внутрішніх. Вони успішні, як в сімейному житті, так і в своєму бізнесі; їх життєва позиція є прикладом для тих, хто прагне до вершин досконалості. До речі, володарка корони і титулу Mrs. Ukraine International 2018 вже в липні цього року зможе використати свій шанс перемогти в конкурсі Mrs. International 2018. Кожна з конкурсанток гідна носити Корону, але тільки одна представить Україну в Америці.

Червона доріжка: 17:00

Початок події: 18:30

При підтримці: Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, ГО «Жінка III тисячоліття».

Парнери заходу: генеральний партнер, який приймає гостей Event Hall Regent Hill, генеральний ювелірний партнер Tango Jewellery Company, офіційні партнери Sposabella, The ROOTS UKRAINE, партнер з охорони та безпеки "Стелс-1», партнери LATINIUM, RADA, Mercedes-Benz, «Тотал Дентал», MARY COHR, Beauteria, Guinot, Exclusive Group, MILLIANERA, Fight Wear, Moroccanoil, Tigi, Kodokan, Clive Christian, «Сьоме небо», «Абажур», Vita Models, Blossom design, «Дім Лілеї».

Ексклюзивний інформаційний парнер: журнал «Наталі».

Офіційні інформаційні партнери: «Прямий», 8 канал, Максі ТВ, Перший Діловий, Чорноморська ТРК, Яскраве радіо, Теленеделя, Телескоп, Sea Trial, TOUCH, GLORY, Woman magazine, Shikolad, Ukrainian People, Intercity, ICAN, Gossip, Apriori, Prime Time, Автоледі, NOVA, EMOTION, Світ дитинства і чудес, Time to Travel, MILLENIUM, Ivona, Tochka.net, LeMonade, Телегід. Exclusive Group, MILLIANERA, Fight Wear, Moroccanoil, Tigi, Kodokan, Clive Christian, «Сьоме небо», «Абажур», Vita Models, Blossom design, «Дім Лілеї».

Теги: