ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ В УНІАН (Відео)

Date 02 Травня 2018

Основна місія проведення конкурсу - нести в світ справжню красу і успішність жінки, яка відбулася як дружина, і реалізувала себе як бізнес-вумен. Конкурсантки - втілення всіх сучасних еталонів краси: зовнішніх і внутрішніх. Вони успішні, як в сімейному житті, так і в своєму бізнесі; їх життєва позиція є прикладом для тих, хто прагне до вершин досконалості.

Володарка корони і титулу Mrs. Ukraine International 2018 вже в липні цього року зможе використовувати свій шанс перемогти в конкурсі Mrs. International 2018. Кожна з конкурсанток гідна носити Корону, але тільки одна представить Україну в Америці.

Спікери: національний директор Mrs. Ukraine International, володарка титулу Mrs. Ukraine International 2017 - Яна Луцька, представник генерального партнера TANGO Jewelry Company - Наталя Сакали, а також троє конкурсанток - стиліст Таяна Рута, кінезіолог Дарина Ковальчук і коуч, письменниця і телеведуча Міра Гура, які розкажуть детальну інформацію про історію конкурсу, його цілі і місію , критерії відбору, хід підготовки до гала-вечора, а також роль конкурсу в житті сучасної українки.


Прес-конференція відбудеться в прес-центрі інформаційного агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4) за попередньою акредитацією звертатись:

+38 096 630 28; prstudioglory@gmail.com, контактна особа - Лала Цукерман.

Теги: