Моя сім'я дарує мені гармонію в житті

Date 02 Жовтня 2017

Яна, ви неймовірно красива жінка! Не тільки ваші яскраві зовнішні дані, але і душевні якості, а також особистісні успіхи гідно оцінило журі кількох серйозних конкурсів краси ...

Дякую! Я дійсно є володаркою кількох титулів: Mrs. Universe Ukraine 2016, Mrs. Universe Ambassador 2016, I Vice Mrs. World Open Ukraine 2016, а також Mrs International Ukraine 2017. Після перемоги в конкурсі краси Mrs Ukraine International, фінал якого відбувся в Чарльстоні (США), організатори запропонували мені зайняти пост національного директора цього конкурсу в Україні.

Розкажіть про конкурс Mrs. Ukraine International.

Щорічний Міжнародний конкурс краси Mrs International, заключний етап якого проходить в США, у нас в країні відомий під назвою Mrs. Ukraine International.

В Україні дуже багато красивих, соціально активних, освічених, успішних жінок, справжніх професіоналів своєї справи, які не тільки добиваються великих успіхів в бізнесі, будують кар'єру, реалізуються як особистості, але і залишаються при цьому справжніми берегинями домашнього вогнища, люблячими дружинами і дбайливими мамами для своїх дітей. Сімейні цінності, патріотизм для них настільки ж важливі, як і самореалізація.

Добрі, щирі, вони беруть активну участь в соціальних проектах, займаються благодійністю. Цілеспрямовані, впевнені в собі, творчі, духовно розвинені, ці жінки гідні того, щоб про них знали і говорили не тільки тут, на батьківщині, але і в світі. Саме такі українки з усіх куточків країни стануть учасницями нашого конкурсу краси і отримають можливість заявити про себе, проявити свої найкращі якості, продемонструвати не тільки зовнішню привабливість, але і здібності і таланти.

Де і коли конкурс відбудеться в нашій країні?

Mrs International Ukraine 2018 пройде в квітні наступного року в одному з фешенебельних залів столиці і збере під одним дахом найкращих, найпрекрасніших і найдостойніших представниць нашої країни, що бажають заявити про себе на міжнародному рівні, адже переможниця отримає не тільки корону і титул, але і шанс стати Mrs International!

Гості нашого свята отримують величезне задоволення від стильних і жіночних дефіле чарівних учасниць, а яскрава шоу-програма не залишить байдужим нікого з присутніх на заході.

У чому ви бачите місію конкурсу, який очолюєте?

Ми ставимо перед собою завдання нести в світ справжню, неперевершену красу українок - зовнішню і духовну, красу жінки-матері, успішної заміжньої жінки і бізнес-леді. Найдостойніша серед наших конкурсанток стане прекрасним уособленням України, адже вона представлятиме нашу країну на Міжнародному конкурсі і з гордістю носитиме титул Mrs. Ukraine International 2018.

Яна, а що для вас значить ваша сім'я?

Моя сім'я дарує мені гармонію в житті. Коханий чоловік і двоє прекрасних синів надихають мене на творчість, успіх і самореалізацію.

Теги: