Олена Кочурська

Олена Кочурська

18361

Успішна киянка Олена Кочурська - провідний візажист України, любить свою роботу і приділяє їй максимум уваги. Саме тому, за досить короткий термін, дівчина змогла улюблене хобі перетворити на успішну кар'єру і досягти чималих висот: на протязі 7 років була провідним візажистом і викладачем відомої в усьому світі beauty-мережі Dessange International Group (Франція), персональним візажистом нареченої на найдорожчому весіллі СНД (5 млн. $), візажистом на проекті «Фабрика зірок».

Також Олена - відомий і затребуваний make up майстер у видавничій fasion-індустрії, працювала з такими світовими виданнями, як: Vogue.ua, Dessange, L'Officiel, Men's health. Олена також є успішною businesswoman - власницею мережі салонів краси Boyko Beauty Home, працює викладачем по макіяжу, візажистом і лінержістом.

Олена Бойко талановита, працьовита і цілеспрямована дівчина, її послугами користуються і високо оцінюють такі знаменитості, як: зірка Голлівуду Періс Уітні Хілтон, американський актор Жан-Клод Ван Дамм, італійський дизайнер Стефано Ролан, модель Victoria's Secret Кароліна Куркова, модель Сніжана Онопка, генеральний продюсер Першого автомобільного каналу Ірина Твердовська, директор «Автокапітал» Ніна Васадзе, народна актриса України Наталія Сумська, телеведуча Сніжана Єгорова та інші. А нещодавно список досягнень Олени поповнився - вона отримала звання "The best model 2017" за версією журналу Touch Magazine.

Перемогами і досягненнями Олени пишається її люблячий чоловік і улюблений трирічний синочок Сергій Сергійович. Рішуча дівчина з самого дитинства з ентузіазмом і креативністю береться за будь-які складні завдання, не боїться труднощів і стрімко домагається того, чого хоче. Вищу освіту здобула в Торгово-економічному інституті за спеціальністю «Менеджер зовнішньоекономічної діяльності», паралельно пройшла навчання в школах: Make Up School "TERRA VIVA" в Україні на візажиста / стиліста, і DESSANGE International Group в Україні та Парижі на візажиста / лінержіста.

У дитинстві Олена мріяла стати королевою краси, з юних років брала участь в різних конкурсах на базі школи, табори, готельного комплексу. Саме тому вирішила піти на конкурс і втілити дитячу мрію в реальність. Будучи творчою натурою, Олена Бойко вважає за краще театр, любов до якого у неї зародилася ще в дитинстві, з участі в шкільних спектаклях, і живе в ній донині.

Олена дуже допитлива, в ній розвинене прагнення до прекрасного, бажання пізнавати нові емоції і поглинати нові знання, але через досить щільний графік дівчина не може подорожувати так багато, як хотілося б. Влітку вона вважає за краще теплий і розслабляючий відпочинок в Хорватії, Туреччині, Єгипті, Кіпрі, Іспанії, Греції, а взимку - активний в Грузії, Буковелі, зимовій Туреччині, Німеччині, Австрії.

Спорт є невід'ємною частиною життя дівчини - влітку Олена займається дайвінгом, взимку - за краще катання на лижах. А в проміжку регулярно відвідує спортзал для підтримання тонусу м'язів, і частенько здійснює вранці пробіжки в лісі. В Олени викликають повагу такі людські якості, як: почуття гумору, красива душа, чесність, доброта, вона цінує людей, які наповнюють цей світ добром і любов'ю, і роблять трішки краще. У свою чергу, сама активно займається благодійністю, що розкриває її глибокий внутрішній світ, духовні цінності і співчуття широкої душі. На думку Олени, успішна жінка - це супер-жінка, яка може встигати робити те, що не можуть інші, а саме бути успішною в усіх життєвих сферах: сім'ї, любові, дітей та реалізації самої себе.

«Я вирішила реалізувати дитячу мрію. Зараз настав той момент, коли я сміливо можу заявити про себе, свої досягнення і бути офіційно успішною жінкою України. Я знаю, що не заспокоюся доти, поки не візьму участь в цьому конкурсі, і буду жаліти, якщо не спробую. Тому я рішуче налаштована поборотися за корону і отримати незабутні емоції та враження. Мій головний секрет в тому, що я трудоголік кожною клітинкою душі і тіла, і, звичайно ж, це підтримка моєї сім'ї, яка дає мені крила досягати нових висот в житті. Я завжди працюю, не шкодуючи сил, сміливо йду до своїх цілей, боюся втратити важливий шанс в житті, тому беру на себе стільки роботи, рівно наскільки вистачає сил, а іноді і трохи більше ». І мені, безумовно, допомагає позитивний настрій, з яким я йду по життю: "Я люблю життя, а вона любить мене!".