Анна Крівец

Анна Крівец

1034

Народилася в Луганську, з 2012 року проживає в Києві, фотомодель в fashion-індустрії і маркетолог. У Анни дві повні вищі освіти - менеджер організацій і дизайнер інтер'єру. У дитинстві Анна мріяла бути ветеринаром і допомагати тваринам, але, подорослішавши, зрозуміла, що в силу своєї вразливості не зможе заподіяти біль - оперувати і робити уколи.

За вдачею дівчина розташована до підприємництва, але в ній також домінує і творча особистість. Анна віддає перевагу живопису, хоче освоїти технку масла і почати писати картини професійно. Вона обожнює театр, оперу, музеї, читає багато літератури, відпочиваючи і черпаючи натхнення в нових знаннях. Крім цього дівчина займається духовними практиками і медитаціями. Завдяки привабливій зовнішності дівчина за рік побувала на трьох обкладинках глянцевих видань.

У Анни добре серце, вона вміє співчувати чужому горю, і зараз дівчина крім роботи займається доброчинністю - допомагає маленьким діткам, багато з яких мають діагноз ДЦП.

Анна дуже любить подорожувати - отримує задоволення від цього, заряджається енергією, вивчає місцеву культуру, людей, музеї та визначні пам'ятки. Дівчина встигла побувати в Швейцарії, Франції, Хорватії, Іспанії, Італії, Німеччини, Австрії, Гонконгу, Словаччині, Литві та Угорщині. Мріє побувати в Америці, потрапити туди де знімався її улюблений дитячий фільм "Один вдома", дізнатися і відчути американський менталітет, життя і їх культуру.

Сильними якостями Анни є доброта, цілеспрямованість, відповідальність, бажання самовдосконалюватися, практичність, надійність і вірність своєму слову, оптимізм і віра в свої сили. Що б не відбувалося в житті цієї яскравої дівчини, вона стає тільки сильніше.

В людях Анна цінує щирість, чесність і вірність. У дівчини завжди викликали повагу цілеспрямовані особистості, які ніколи не здаються, які б труднощі не підносила доля, як би не ставила на коліна, вони завжди знаходять в собі сили підніматися і продовжувати. Анна захоплюється особистісно наповненими сміливими духом людьми, з широким світоглядом і харизмою. Дівчині комфортно, добре і затишно поруч з людьми, яким притаманні такі якості, як: легкість буття, енергійність, розвинене почуття гумору і внутрішня доброта.

Анна живе за принципом, що головна запорука сучасної жінки - в балансі всіх сфер життя. Французи називають це Équilibre - рівновага. Анна впевнена, що все в житті має бути врівноважено і жодна роль не повинна перекривати інші, в тому числі і роль батька. Дівчина вважає, що у жінки в житті багато ролей - улюблена, дочка своїх батьків, подруга, дружина, господиня, мати, кар'єристка, мандрівниця, берегиня сімейного вогнища і світська левиця.

Анна любить спорт, і в міру вільного часу ходить в спортзал і займається розтяжкою. Нещодавно у дівчини з'явилося нове захоплення - танці.

«Я вважаю цей конкурс дуже престижним, місією якого є не тільки популяризація краси, але і де можна себе зарекомендувати як успішна дівчина. Це міжнародний конкурс з високими моральними стандартами. Участь в ньому дасть мені можливість не тільки самоствердитися, показати всій Україні свою життєву позицію, свою успішність, а й зробити приємне своїм батькам, щоб вони ще більше пишалися мною.Щоб відчути себе щасливою і успішною, іноді досить простої і щирої посмішки. Посмішка щасливої жінки несе всім оточуючим тепло і віру в свої сили. Уявляєте, яким багатством володієте? Користуйтеся частіше своєю усмішкою, на благо собі і на радість людям. Привід для усмішки завжди є поруч з нами. Я користуюся цим простим і чудовим способом. Ми сильно заганяємо себе в рамки, не варто цього робити - щастя в дрібницях. У моїй родині у матусі я взяла доброту, від тата розум; жорсткості, грубості немає, тому мені складно трохи, але я виховую в собі рису захищати себе, і відстоювати своє право ».