Олена Терентьєва

Олена Терентьєва

3400

Народилася в Україні, в місті Буча, Київська область. Олена - лідер по натурі. Сильними сторонами її особистості є твердий характер, послідовність у прийнятті рішень,що поєднується з добротою і чуйністю. Олена займається улюбленою справою, і вже на протязі довгого часу зарекомендувала себе як успішний дизайнер інтер'єру та ландшафту. Є засновником студії дизайну "Nature design", співзасновником благодійного фонду допомоги дітям і тваринам «Маленькі серця». У 2017 році отримала нагороди «Волонтер року» від Київської Міської Державної Адміністрації та «зоозахисників року» від Бучанської міської ради. Має декілька освіт - економіст, ландшафтний архітектор і дизайнер внутрішнього простору.

Вважає, що успішна жінка повинна бути простою і відкритою, поєднуючи в собі красу і елегантність, впевненою в собі і спрямованою лише вперед. У вільний час віддає перевагу драматичному театру і опері, любить читати класику.

Головним своїм покликанням, що йде від серця, Олена вважає благодійність. Цінує в людях чесність і відданість. У дитинстві Олена мріяла стати ветеринаром.

Багато подорожує - любить Європу, особлива любов належить Італії, зокрема - до Флоренції. Також побувала в Мілані, Парижі, Відні, Римі, Пізі, Мехіко, Нью-Йорку, Майамі, Лос-Анджелесі, Лас-Вегасі, Барселоні.

«Я вирішила взяти участь в Mrs. Ukraine International 2018, тому що для мене це - прекрасний шанс розповісти світові про свої життєві принципи, знайти однодумців і можливість донести людям думку про необхідність жити в гармонії з природою і вже зараз зупинити процеси, які її руйнують! Мій секрет успіху полягає в тому, щоб завжди і у всьому залишатися вірною собі. Успіх жінки - бути щасливою кожен день. Потрібно бути поруч з коханою людиною, займатися улюбленою справою, все інше прийде саме собою!».