Ковальчук Дарина

Ковальчук Дарина

1015

Дарина засновник і директор IKOS Institute - міжнародний освітній проект з розвитку кінезіології в Україні - ноу-хау технології природного відновлення роботи організму. Також Дарина міжнародний викладач кінезіології і офіційний представник Австралійського Інституту кінезіології в Україні.

Ковальчук Дарина заснувала PO IKOS - міжнародний відкритий простір для навчання і розвитку в якому представлені світові школи по кінезіології - Австралія (Нейрокінезіологія), США (Освітня кінезіології), Європа (Спортивна кінезіології), а також створила Ikos Institute, Кодекс професійної діяльності кінезіології, Асоціацію кінезіологів, автор ряду цікавих проектів, в тому числі і соціальних: Кінезологія для школи, Кінезологія для соціально незахищених сімей, Global Talk Kinesiology.

Дарина закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова, отримала диплом магістра психології, викладача психології і після закінчення вузу залишилася в ньому викладати; закінчила аспірантуру, і на даний момент пише дисертацію.

Також Дарина навчалася в Школі Телесно-орієнтованої терапії (Москва), школі екофасилітаціі проф. П.В. Лушина; Східно-Європейській Школі остеопатії; проходила навчання ННМ - Нова Німецька Медицина; Біопсіхотерапія (Франція); Соматики Томаса Ханни, натуропат; різних напрямків кінезіології і продовжує навчатися в Інституті кінезіології в Німеччині. Народилася і виросла в столиці України - місті Києві. У дитинстві мріяла стати вченим. Як каже Дарина, її винаходи мали б рятувати людей і тварин від злиднів і катастроф.

Дарина дуже любить музику, яка співзвучна настроям її душі: джаз, блюз, з'єднання різних напрямків, cover. Також любить театр. За словами Дар'ї, театр для неї - це як маленьке життя, прожите за кілька годин, і завжди знайдеться та частинка її душі, яка буде тонути і залучатися до сюжету, співпереживати і отримувати новий досвід разом з героями сцен і сюжетів. Любить малювати, і навіть одну зі своїх картин недавно подарувала Київському музею сексу, так як засновники даного закладу - її друзі. На жаль, у Дарини не так багато часу, щоб часто малювати, але коли випадає така можливість, вона із задоволенням поринає у світ образів і почуттів, які знаходять своє втілення на полотні. А ще, Дарина дуже любить філософію. Вона знаходить її джерелом натхнення, знаходить у філософії себе, відповіді на свої питання і звичайно ж, нові питання, одне з улюблених напрямків - екзистенційна філософія і, зокрема, яскравий її представник - Віктор Франкл. Займається фітнесом вдома, любить прогулянки і природу. У людях цінує надійність, відкритість, доброту, толерантність, чіткість, послідовність, впевненість, спокій, бажання розвиватися і цілеспрямованість. Сильними сторонами Дар'ї є чесність, простота, глибина, доброта і вміння любити.

В основному Дарина буває за кордоном по роботі - викладання, лекції, проекти, навчання. Відвідала такі країни як Швеція, Німеччина, Естонія, Молдова, Росія, Білорусія, Польща, Литва, Швейцарія. На думку Ковальчук Дар'ї, успішна жінка повинна любити себе і інших, бути наповненим життям і змістом, відкритої світу і людям, вірити в найкраще в людях, але при цьому завжди знати свої межі, завжди знати чого хоче, знати собі ціну і бути впевненою в собі, йти своїм шляхом і не озиратися, чи не шкодувати і не відволікатися на «коментарі», мати силу волі, красивий і доглянутий зовнішній вигляд, постійно розвиватися і проявляти себе в матеріальному світі, привносячи в світ добро і любов. Іноді ми навіть не підозрюємо як прості на перший погляд речі: приготована з любов'ю смачна вечеря, приділити час і турботу літній людині або просто посмішка перехожому можуть змінювати хід подій у часі і просторі. Жінка повинна бути собою, відповідати собі, приймати себе і інших, розуміти, що любов, ніжність і доброта - це більше ніж стан - це спосіб життя.

«Я вирішила взяти участь в Mrs. Ukraine International 2018, тому що мені імпонує основна ідея конкурсу, про те, що високі моральні якості, краса і успіх - це образ сучасної жінки! Тільки на перший погляд, ці поняття здаються дуже різними, в реальності один без одного вони не існують. Справжня краса - це стан душі, і тільки коли людина пізнає себе і знаходить свій шлях він стає ближче до себе самого, його душа відкривається світу, і такий шлях завжди буде супроводжуватися успіхом! Мій шлях - це створення і розвиток нового напряму в Україні - кінезіології! Це галузь знань, яка об'єднує в собі теорію і практику про роботу організму людини на всіх його рівнях, тим самим доводить важливість усіх елементів системи, для її гармонійної роботи! Мій секрет успіху полягає в щоденній роботі над собою, чесності з собою, прийнятті всього що відбувається: і доброго, і поганого, як досвіду, і звичайно - відкритість новому і любов до всього живого ».