Ксенія Гордєєва

Ксенія Гордєєва

1048

Ксенія Гордєєва, народилася виросла в Донецьку, ось уже 4 роки живе в Києві. У минулому IT recruiter, зараз є коучем щодо здорового способу життя (Couch of healthy lifestyle), натуропатом. Будучи професіоналом у своїй роботі, Ксенія застосовує комплексний підхід оздоровлення, омолодження за допомогою природних методів, подарованоі самою природою! Дівчина переконана, що наш організм - це цілісна система, і для підтримки та поліпшення здоров'я потрібно підходити комплексно, без застосування будь-якої фармакології, адже сама природа заклала в нас механізми очищення, зцілення і відновлення. Ксенія Гордєєва має декілька вищих освіт - технічне (Спеціальність системний аналітик, Автоматизація систем управлінь); натуропатія, дієтологія, фітотерапія, ароматерапія гірудотерапія, геліотерапія; Навчання Тілесним практикам - йоготерапії, масажі, Тайський традиційний, тайський стретчинг, вісцеральний, класичний, лімфодренажний; навчання на фітнес тренера. На даний момент вона навчається в International School of Osteopathic Medicine (Міжнародна Школа Остеопатичної Медицини). Ксенія дуже любить свою роботу, і досягненнями в цій сфері вважає позитивні перетворення її близьких друзів і клієнтів, як зовні, так і внутрішньо! Дівчина вважає своєю найкращою нагородою результат своєї роботи, коли бачить палаючі очі своїх клієнтів.

Ксенія Гордєєва професійно захоплюється спортом - щодня бігає на свіжому повітрі, займається йогою, пранаямою, жіночими дао практиками, скретчинг, дотримується здорового способу життя і навіть має досягнення в спорті: Перше місце «Фітнес Дива», друге місце «Фітнес модель» (Київ) , третє місце «Міс фітнес». Дівчина любить подорожувати, пізнавати світ, і вже встигла побувати в Австрії (Каунтраль), Іспанії (Барселона), Італії (Мілан), Домінікані, Швейцарії, Франції (Куршавель), Угорщини (Будапешт), Голландії (Амстердам), Мальдіви, Таїланді, Бангкоку, (о. Самуї, о.Крабі, і о.Пхукет), Андоррі, Кіпрі (Айя-Напа), Криті, Німеччині (Мюнхен). Сильними сторонами дівчини є бажання і прагнення змінювати себе в кращу сторону, видаляти нав'язані стереотипи і шаблони, установки мас системи і розширювати рамки кругозору, навчатися новому, завжди бути в розвитку.

Ксенія не поділяє життєві ситуації на чорне і біле, добре чи погане. Намагається бути завжди в хорошому і бадьорому настрої і керується по життю девізом: «Все, що робиться - так краще для мене!». У людях цінує щирість, відкритість до нових знань і доброзичливість .Ксенія в дитинстві мріяла бути як Сінді Кроуфорд - дівчину надихали красиві фітнес ролики моделі на даху. Також вона хотіла бути схожою на Мадонну - займатися йогою і бути веганом, до чого згодом прийшла.

Ксенія Гордєєва вважає, що успішна жінка це та, яка перш за все знайшла гармонію в собі, розвинена не тільки фізично, а й духовно, відповідальна за свої вчинки і вибір в житті, в ній присутній натхнення і невичерпний потенціал; вміє приймати і дякувати за все, готова все втратити і при цьому залишитися щасливою жінкою.

«Я вирішила взяти участь в конкурсі Mrs. Ukraine International 2018, щоб заявити про себе, популяризувати здоровий спосіб життя, дуже люблю шоу, сцену, красиві сукні, бути в колі однодумців, успішних і гарних жінок. У майбутньому мрію відкрити мережу детокс-клінік по природному оздоровленню і омолодженню, і звання Mrs. Ukraine International - прекрасна можливість заявити про себе всій країні. Мій успіх - бути чесною з самою собою в першу чергу, слухати свій внутрішній голос, лягати і рано вставати, вірити в те, що наше життя залежить від нас самих, бо ми самі чарівники своєї долі, берегти енергію і направляти її в потрібне русло ».