Кульвановська Олена

Кульвановська Олена

2662

Олена - практикуючий психолог, кохана дружина и щаслива мама двох синів, трірічного Антоша и чотірімісячного Еміля. Олена Кульвановська народилася в історичному куточку України - місті Каневі Черкаської області, деякий час жила у Львові, и ось вже 12 років проживає в Києві.

ЇЇ кредо - люби те, що робиш і роби те, що любиш.

У самому ранньому дитинстві мріяла бути директором кондитерської фабрики, потім чарівницею, лікарем. Мрія збулася - тільки трансформувалася у цілителя людських душ.

Ще зі шкільного віку Олена цікавилася психологією, тому успішно закінчила навчання в Київському університеті сучасних знань за фахом психологія. Пройшла додаткове навчання за різними напрямками сучасної психології та психотерапії, закінчила лідерську програму, курс Rapid Personal Transformation, школу провідних трансформаційної гри «Ліла».

Зараз Олена вчиться на 3 курсі Вісбаденської академії позитивної транскультуральної психотерапії (WAPP). Бере активну участь в міжнародних конференціях, семінарах, фестивалях по розвитку особистості: «Час Дзен», TouchFest, Anima, VedaLife, «Життя як диво» та інших.

Олена любить дружити, спілкуватися і подорожувати. Встигла побувати в Польщі, Росії, Білорусії, Грузії, Єгипті, Ізраїлі та Туреччині. Жила в Індії, в Ашрамі, в духовному центрі йоги Сахадж Марг.

Олена обожнює театральне мистецтво, часто ходить з чоловіком в кіно. Олену надихають як камерні творчі вечори, так і фестивалі на арт-заводі "Платформа". Вона любить читати сучасну літературу з психології, притчі. Захоплюється світом моди, завжди відвідує Ukrainian Fashion Week та сама любить організовувати жіночі тематичні заходи. Олена захоплюється проходженням квест-кімнат і настільними іграми з друзями.

Захоплення і хобі наповнюють Олену енергією, надихають до розвитку, направляють в навчанні, дарують радість і натхнення.

Часто звучить фраза: «краще досягнення вчителя - це досягнення його учнів». У разі Олени Кульвановской основним своїм досягненням вона вважає успіхи її клієнтів, і прагне, щоб навколо неї ставало все більше успішних, щасливих і реалізованих людей.

Сильні сторони Олени - бажання рости і розвиватися, комунікабельність, цілеспрямованість, життєрадісність. Жінка щиро посміхається життю і вірить в те, що вона відповідає їй тим же.

В людях Олена цінує найбільше чесність, людяність, гнучкість, спритність, здатність відкриватися новому, відповідальність, чуйність, почуття гумору.

Олена Кульвановская вважає, що успішна жінка - це в першу чергу Жінка з великої літери - та, яка любить і поважає себе. Та, яка реалізує свій потенціал, випромінює здоров'я, благородство, дозволяє собі бути собою і вміє керувати своїми емоціями. Успішна жінка для Олени - це та жінка, яка наповнена любов'ю і досягає успіху в стосунках, сім'ї та самореалізації. Вона пізнає себе, несе в Світ свою Цінність і Місію.

Олена - прихильниця здорового способу життя, спорт - це невід'ємна частинка життя жінки і її сім'ї. Олена займається фітнесом. Під час першої та другої вагітності полюбила басейн і плавання. До заміжжя і вагітності стрибала з парашутом, максимальна висота 4000 метрів, в тандемі. З чоловіком освоїла велосипед і гірські лижі. У майбутньому хоче займатися латиноамериканськими танцями.

«У моєму житті були різні періоди, але я знайшла свій шлях зі словами« я зможу ». І сьогодні я - впевнена в собі жінка, улюблена і неповторна дружина і щаслива, любляча мама. Цей конкурс для мене - можливість розширити свої горизонти, надихнути на прояв себе, додати яскравих фарб і надихнути. Мені є чим поділитися з жінками України. Мрійте, вірте в себе, робіть кожен день крок назустріч мрії і у вас все вийде.

Успіх - це не тільки результат, але і шлях, і я вже переможець, так як беру участь в конкурсі Mrs. Ukraine International 2018.

Моя формула успіху полягає в тому, що головні інвестиції роблю в себе і в свою сім'ю і це мій справжній скарб ».