Міра Гура

Міра Гура

1249

Міра - турботлива мама двох синів - Валентина і Мирослава. Міра є керівником центру розвитку та практичної психології «ForYou» для дорослих і дітей, письменник-публіцист - пише художню та тренінгову літературу. Експерт ЗСЖ - фізіолог, нутріцітолог, коуч, психолог. Продюсер, телеведуча. Має освіту - вищу юридичну; міжнародні відносини; психологія. Міра народилася в Донецькій області, селище Новодонецьке. В роду - українці, греки і росіяни.

Міра творча особистість - обожнює музику, грає на кількох музичних інструментах - фортепіано, баян, глюкофон. Крім музики захоплюється письменництвом - байки, поезія, прози, мотиваційна і тренінгова література. Починаючи з раннього дитинства займається танцями. Також дуже любить іноді зануритися в кисті і фарби.

Вивчає просунутий рівень йоги, а початковий викладає в своєму центрі. Любить відвідувати театр, оперу і балет. Обожнює кінематограф. Також Міра захоплюється блоггерством, так як вважає, що без цього вже в сучасному світі ніяк.

Досягненнями Міри є написання і видання книг «Байка про Бджоли», «Жила-була дівчинка»; а любов до ЗСЖ і розвитку привела до професійної діяльності - у сфері фізіології і нутриціології, та інших напрямках, пов'язаних з енергією і молодістю, звідси відкриття центру «ForYou". Міра автор і ведуча міжнародних Проектів: «Перезавантаження Стилю»; «ЗСЖ із Зірками» на тв Каналі «Europe Plus TV"; «ЗСЖ на радіо Романтика»; «Бізнес Марафон»

Міра багато подорожує і відвідала такі країни як: Словаччина, Чехія, Франція, Італія, Іспанія, Чорногорія, Єгипет, Туреччина, Угорщина, Грузія, Абхазія, Німеччина.

Своїми сильними сторонами Світу вважає легкість на підйом і реакція, здатність підніматися в будь-якій ситуації, позитивний й оптимістичний стан, здатність до навчання і орієнтування, цілеспрямованість і завзятість, жадоба до нового.

В людях Міра цінує прагнення бути собою, щирість і надійність, доброту і щедрість, цілеспрямованість і чуйність. Звичайно, любов до себе і прийняття людей.

У дитинстві Міра була великою мрійницею - ловила відчуття від яких захоплює дух, мріяла бути потрібною людям. Вибирала для себе різні професії - актриса, співачка, ведуча, президент, медсестра, яка їздить по світу і лікує людей і тварин.

Успішна жінка в розумінні Міри - це поєднання жіночності і сили одночасно. Вона вважає, що успіх жінки - це заняття улюбленою справою, а також, що для успіху потрібно розвиватися завжди - в своєму терені, в творчості, в жіночій суті; щоб був баланс між особистим гармонійним життям, внутрішнім станом і розвитком своєї справи.

Міра велику увагу приділяє ЗСЖ і займається спортом - йогою, відвідує зал з тренером, віддає перевагу пішим прогулянкам з контролем кроків від 20 000 кроків на день, дихальні практики, кунг-фу (Шаолінь), і по можливості відвідує басейн. Любить себе балувати SPA-процедурами. І за настроєм займається такими видами спорту як: катання на лижах, ковзанах, скейті, гіроборді, сігвеї, серфінгу.

"Для мене участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 несподівано і дуже хвилююче! Усвідомлюючи глобальність і масштаб, бере тремтіння! Я усвідомлюю рівень відповідальності і відносини! Це буде дуже великий досвід і ще одне чудове відчуття в «скарбничку», яке я точно буду завжди з захопленням згадувати. Однак, я відразу задумалася - яку користь я зможу привнести участю в навколишній світ? І я впевнена що зможу показати рівень і ставлення до життя - в особі нас, учасниць конкурсу. По можливості побачити і відчути нові горизонти! У мене велике бажання - виграти конкурс! І піти далі в проекті - за новим досвідом, відчуттями. Відкрити нові можливості. Познайомиться з людьми. Моя мета в діяльності - це результати людей! І я впевнена - що цей конкурс саме показує цінність розвитку в особі учасниць!

Секрет мого успіху:

Девіз: Зроби це відразу!
Самодисципліна: це не обмеження свободи, а відсікання всього зайвого!
Стиль життя - бути собою!
Найкраща інвестиція - в свій розвиток і розвиток людей!
Діяти завжди!
Цінність близьких і сім'ї - все ми робимо заради любові! Сім'я - найсильніше натхнення!
Бути відкритим до нових можливостей, ідей і людям!
Жага до свого життя і часу! Прагнення бути щасливою щомиті! Час обміну та поверненню не належить!
Моє Майбутнє - моє натхнення! Стільки планів і ідей для реалізації!