Оксана Дмитрієва

Оксана Дмитрієва

1419

Оксана Дмитрієва - чарівна жінка, успішна бізнесвумен, турботлива мама одинадцятирічного пасинка Дмитра і любляча дружина. Уже 15 років Оксана працює лікарем, власниця і головний лікар київської стоматологічної клініки Status Dental Studio. У своїй клініці вона веде прийом пацієнтів як лікар-стоматолог-ортопед. У 2017 році на Х ювілейній церемонії нагородження Всеукраїнської премії «Жінка Третього Тисячоліття» Оксана удостоїлася почесної нагороди і звання. Також у 2017 році Оксана Дмитрієва отримала нагороду «COSMOLADY Awards».

Народилася і до 2006 року жила в Дніпропетровську, з 2007 року проживає в Києві. З самого дитинства Оксана була творчою і непосидючою дитиною, тому, коли дівчинці виповнилося 5 років, батьки віддали її на бальні та латиноамериканські танці, які і залишилися до цих пір її головним хобі. Ще з малих років Оксана відрізнялася від однолітків тонкою натурою, яка вміє співпереживати і бажає допомагати, вона вже тоді була впевнена, що стане лікарем, тому в 2002 році закінчила Дніпропетровську Державну Медичну Академію.

У Оксані поєднується багато якостей, таких як: доброта, щирість, милосердя, завзятість, терпіння і працьовитість, завдяки яким вона зуміла досягти в житті чималих висот. Головним досягненням і стимулом у роботі Оксана вважає щасливі і красиві посмішки своїх пацієнтів і її стоматологічну клініку Status Dental Studio. Оксана Дмитрієва дуже любить подорожувати, і вже встигла побувати в Італії, Греції, Німеччині, Франції, Швейцарії, Індії, Америці. Будучи допитливою, в прагненні до нових знань, а також завдяки професії, їй доводиться їздити по світу на наукові медичні конференції та семінари. Але в душі Оксана - справжній патріот своєї країни, і вважає, що кращої країни, ніж Батьківщина, немає.

У людях цінує відданість, щирість, відповідальність, тому що сама дуже багато працює над самовдосконаленням і саморозвитком. Оксана вважає, що успішна жінка - це щаслива жінка. Тому її успіх повинен бути не тільки в роботі, але і в родині, у всьому, що вона робить. Відчувати себе завжди на висоті не тільки фізично, а й внутрішньо Оксані допомагає її улюблене хобі - танці. Для неї це не тільки спорт і проведення часу, танці для Оксани - це натхнення і радість в житті. З першими звуками музики в ній відкривається друге дихання, сили беруться з нізвідки, і нова енергія позитиву наповнює душу і тіло.

«Коли я дізналася, що у нас в Україні вперше проходить такий легендарний і престижний конкурс Mrs. Ukraine International 2018, я відразу зрозуміла, що це мій шанс показати всьому світу, наскільки українські жінки не тільки красиві, але і успішні, і соціально активні. Пишаюся тим, що я - українка, і цей дух робить мене ще сильніше, особливо в наш час. Вірю, що на своєму особистому прикладі успіху я надихну багатьох дівчат і жінок на нові перемоги і звершення. Мій успіх в першу чергу залежить від віри в свої сили. Її дають - підтримка сім'ї, відмінні результати в роботі, придбання нових знань і велике бажання прожити життя яскраво, гармонійно і щасливо. Мій девіз, який довгі роки дає мені потужні внутрішні сили - «Визначте для себе головну мету в житті і потім всі свої дії будуйте навколо до неї».