Аліна Поплавська

Аліна Поплавська

6470

Має вищу освіту, за фахом менеджер готельно-ресторанного бізнесу, кандидат культурології. 
Важлива подія в житті кожної жінки - момент створення сім'ї та народження дитини. Аліна має люблячого та коханого чоловіка Олександра та маленького сина Єгора, якому 4-ри роки.
Вона вважає, що людина, яка хоче досягти успіху, повинна цього прагнути, тому важливими якостями для неї є: цілеспрямованість, відповідальність, саморозвиток, вміння зберегти внутрішню гармонію та правильно розставити пріоритети.
Її улюблена справа це ресторан - з амбіціями, з непереборним бажанням розвиватися і бути кращим у своїй сфері. Чому Аліна розповідає про ресторан, як про живу істоту? Тому що вона впевнена, що у нього є душа. Чому займається саме цим? Бо це є продовження сімейної справи, яка їй шалено подобається. При цьому спілкуючись з різними людьми, розвиваєш себе, адже кожен день обмінюєшся знаннями та інформацією.

«Я не кажу, що радію складнощам з якими доводиться стикатися в ресторанній сфері, але я вдячна тому, що вони є. Саме, коли їх долаєш, коли вирішуєш певні завдання, які вимальовуються в процесі роботи – це і є успіх, це, приносить задоволення. З кожним рішенням підіймаєшся на сходинку вище!" -говорить Аліна.

І в професійній сфері, і в духовній, і повсякденному житті, не потрібно шукати кумира - можна створити його самостійно, а для Аліни - це, в першу чергу - Людина (з великої літери), яка вміє балансувати між успіхом і труднощами, зберігаючи при цьому внутрішню рівновагу, вміє мислити позитивно і радіє кожному дню.
Вільний від роботи час любить проводити з користю для душі - це час з сім'єю і зустрічі з друзями. Аліна дуже творча дівчина, коли є час на натхнення, вона пише вірші і малює. Також обожнює подорожі, для неї це придбання абсолютно нового життєвого досвіду - пізнання іншого світу і людських цінностей.

«З дитинства, як будь-яка дівчинка, мріяла взяти участь у конкурсі краси. Коли дізналася про конкурс Mrs.Ukraine International зрозуміла, що у дівчат з'явилася можливість РОЗКРИТИ свою красу в поєднанні з професійними складовими. Бажання спробувати свої сили, заявити про себе, надбати новий досвід, це і стало вирішальним фактором."