Аліса Мярковська

Аліса Мярковська

1821

Щаслива дружина, мама 6 річного Арсенія. З моменту появи малюка розкрила в собі новий потенціал неньки: наповнювати будинок коханням , теплом і затишком, передаючи свій життєвий досвід, традиції та любов до всього, що оточує. Вважає, що розвиток дитини — це щоденна робота над собою і творенням внутрішньої гармонії, яка переливається  з одного покоління в інше і тут важливо мати особисту участь у процесі виховання дитини.

За освітою магістр економіки та художник по написанню картин маслом, дизайнер-конструктор одягу. Прислуховуючись до себе  зрозуміла, що ще з самого дитинства її покликання -займатися творчістю та креативом. Багато років моєю улюбленцю справою було створення жіночого одягу , а з недавніх часів уже під брендом  KELis, завдяки якому кожна  жінка відчуває  себе особливою та індивідуальною підкреслюючи   сміливість, відчуття смаку та романтичність образу «леді».

І таким чином  її вироби одягу та аксесуари мають постійних клієнтів не тільки в Украіні , а і в Европі, Австралії, Америці

 

Аліса вважає, що у 21 столітті фізичні здібності визначають здоров'я і можливість реалізовувати задумане людиною, а ось володіти духовними силами своєї душі - означає володіти мистецтвом жити й тим самим займаючись своєю улюбленою справою творити та досягати вищих результатів. Вважає, що її суперсила – цілеспрямованість та працездатність. У кожної людини є дар і коли його ще більше розвивати та приумножувати , здібності таланту переростают в улюблену справу , роботу всього життя . За покликанням - творчість моє все . І я вдячна Богу , за те что наділив мене здібностями і вмінням творити.

В людях цінує чесність і порядність і звісно любов до родини й цінність часу життя яку вони проживають. Найголовнішою людиною свого життя, вважає маму – феноменальну жінку, приклад для захоплення.

«Мамине благословення – оберігає і веде по життю, даючи величезну силу та віру у те, що все вийде, навіть якщо не з першого разу»,- вважає Аліса.

У вільний час спілкується з близькими та рідними, читає книги та пише картини.

" Коли вперше мені потрапили олійні фарби, пензлі й полотна .... Ніколи не забуду це перше знайомство з дивовижною запашністю , яка тепер не дає мені бути колишньою".

Алісу наповнюють подорожі, бо після них вона завжди повертається інша. Нові країни, міста, природа, тварини, архітектура, люди, традиції — це відновлення  сил, калейдоскоп свіжих ідей та фантазій . Вона цілком переконана, що завжди є чому вчитися і знаходити в усьому диво і чарівність божого творіння.

«Мене завжди питали- чи працювала я моделлю або можливо пов'язана зі світом моди.  На той час я  була банківським співробітником і з посмішкою відповідала, - ні, білі комірці — ось мій шлях. А ось перебуваючи в стихіі дизайну та краси данний конкурс як ніколи набув для меня сенсу і став  справжнім викликом - тому, коли мені запропонували я погодилась  — відразу жзрозуміла, що не втрачу такої можливості"