Анна Єгорова

Анна Єгорова

1139

Закінчила Дніпропетровський Національний Університет за спеціальністю економіка підприємства, Дніпропетровську школу дизайну за спеціальністю дизайнер інтер`єрів, також проходила навчання в Англії та Італії. Навчається в Київській Академії Мистецтв за курсом fashion індустрії. Одружена та виховує двоє дітей - дочку 10 років та сина 7 років. Працює керівником і дизайнером студії «Superior Design». Основний напрямок це дизайн житлових і громадських приміщень, а також виготовлення ексклюзивних предметів інтер`єру: меблі, освітлення, декор. Вважає, що головне її завдання і мета, як дизайнера - створити комфорт і затишок для замовника. Освоює напрямок у світі моди - дизайн і пошиття ексклюзивних нарядів під замовлення - коктейльні сукні, а також вечірні туалети під брендом "Superior Design". Віддає перевагу індивідуальності у всьому. Анні подобається створювати щось особливе і прекрасне. "Моя робота - це вираз мого внутрішнього світу і саме цим мені хочеться наповнювати та ділитися з оточуючими. Моя робота це мій спосіб життя". Також вважає: «Потрібно любити свою справу і жити цим, бо тільки в улюбленій справі можна досягти успіху».
Доленосною подією в її житті є переїзд до Києва.

В кожній людині цінує оптимізм, життєрадісність і почуття гумору.

Ще змалечку полюбляла танці та музику. З 11 років почала захоплюватися хіп-хопом та латино-американськими танцями. Сама освоїла гру на фортепіано. Також могла годинами переодягати свою першу ляльку, шити для неї вбрання. Із задоволенням ходила на уроки праці в школі, де потрібно було щось пошити, вишити чи зв`язати. Перше плаття для себе пошила у 14 років. Залишилось безліч обмальованих альбомів з ескізами суконь, будинків, а також безліч малюнків на різну тематику.

Вільний час проводить зі своєю сім`єю відвідуючи музеї, театри, концерти, кіно, любить піші прогулянки по лісу, займається плаванням, любить екскурсійні поїздки на Week-End та зустрічі з друзями. Сімейне захоплення - відвідування та участь їх чотириногого вихованця на виставках собак. Анна має безліч різноманітних інтересів: любить слухати музику, готувати щось особливе, дивитися кіно історичного жанру, обожнює нарди та захоплюється фотографією. Любить читати книги, які мотивують, географічну літературу, новинки дизайну, історію стародавнього світу. Невіддільною частиною її життя є подорожі, бо вони наповнюють, мотивують та розвивають її духовну особистість. " Відвідуючи різні куточки нашої Планети, ти знайомишся з культурою, способом мислення й рівнем життя, звичками й цінностями того чи іншого народу. Мене шалено надихають і зачаровують місця незайманої природи, архітектурні пам`ятники. Це можливість поринути у новий світ, познайомитися з новими людьми, новими традиціями, спробувати нову кухню, а також відпочити й наповнитися свіжими ідеями".

"У більш юному віці я мала досвід роботи в модельному бізнесі. Була мрія зніматися в рекламних фотосесіях. Але на той момент, мені це здавалося чимось незбагненним. І ось на порозі свого 35-річного ювілею, я розумію, досягти можна будь-якої вершини, головне це мета. Участь в конкурсі Mrs. Ukraine International 2019 дозволяє зрозуміти, що ніколи не пізно реалізувати свою мрію. Вийти на сцену, це вже перемога і початок нового витка".