Анжела Мединська

Анжела Мединська

1646

Має вищу юридичну освіту, закінчила Тернопільський національний економічний університет Юридичний факультет, працює приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу. Постійно підтримує свій кваліфікаційний рівень, бере участь у семінарах та науково-практичних конференціях. Неодноразово отримувала подяки за високий професіоналізм, вагомий внесок у розбудову правової держави, утвердження законності, прав і захисту інтересів громадян.

З самого дитинства Анжела була у захваті від правознавства, з першого уроку у школі бачила себе лише у юриспруденції. Саме завдяки багатогранності обраної у дитинстві професії вона йде з нею по житті.

Найголовніше у її житті- це сім’я. А саме донечка Маргаритка, якій буде вісім років,- є основним натхненням. Анжела з самого дитинства прививає дочці любов до мистецтва та активного образу життя.

«Маргаритка з трьох років займається вокалом, бере участь у зйомках кліпів, пише казки та приймає участь у літературно-мистецьких конкурсах. Вона моя гордість, я неймовірно пишаюся її цілеспрямованістю та завзятістю»,-прокоментувала Анжела.
Її надихає час, який вона проводить разом зі своїми близькими. Подорожі, які наповнюють новими емоціями та дають відчуття безмежності світу. Підтримка та віра рідних та друзів.

У людях більш за все цінує чесність, щирість, надійність, вірність та порядність.

Анжела вважає, що краса жінки починається у її серці, народжується у її внутрішньому світі. Адже, якщо горить внутрішній вогник, він дає турботу, ніжність, лагідність, чуйність, силу та життєву енергію для оточуючих нам людей.

Секрет її успіху дуже простий- займатися своєю улюбленою справою і постійно вдосконалюватись, навчатися і йти лише уперед.

« Я впевнена, що мрії мають властивість здійснюватися, саме тому я закохана у все, що мене оточує і саме це стало вирішальним кроком у прийняті рішення участі у конкурсі», - прокоментувала Анжела