Інна Черничук

Інна Черничук

1187

Любляча дружина і щаслива мама двох донечок, Діани та Маріанни, які надихають постійно вдосконалюватися, розвиватися та йти вперед. Вважає, що її покликання пов’язане з красою та допомогою людям бути здоровими та красивими. За освітою філолог англійської мови та літератури, закінчила бізнес-школу МІМ — Київ, (MBA), навчалася в Carnegie Mellon University, (Pittsburgh, USA). Для неї важливо робити те, що любиш, те, у що віриш — тоді життя неодмінно буде сповнене успіхом та натхненням.

         Зараз займається проектом створення міжнародного інституту метамерної косметології. Це інноваційний спосіб для відновлення та регенерації функцій організму тіла людини за методикою доктора В.А.Берсєнева. Власну формулу успіху складає з трьох «Т»: труд, терпіння, талант і звісно віра в себе та підтримка близьких людей.

Як мати, вважає, що чужих дітей не існує, тому активно підтримує та допомагає дітям які ростуть без батьків.

 В людях цінує чесність, щирість, відданість та доброту. ЇЇ надихає коханий чоловік, чарівні донечки, подорожі які розширюють світогляд, успішні люди,  краса природи та книги. Невіддільною частиною її життя — любов до творчості, а саме до музики. Вважає, що голос людини — унікальний інструмент і якщо ним майстерно володіти, то можна творити дива. Музика надає сил та емоційно збагачує.

         "Мене надихають жінки які беруть участь у подібних конкурсах: привабливі, талановиті, успішні леді, чудові мами та дружини! Для мене участь у конкурсі — це перш за все, чудова можливість нести у світ красу та багатогранність української жінки".