Інна Іванова

Інна Іванова

1080

Має вищу освіту, закінчила Київський національний університет ім. Шевченко. Доленосною подією в її житті є зустріч з чоловіком на танцювальному фестивалі QievDance white, де їх познайомили друзі, які пізніше стали свідками на їх весіллі. Разом з чоловіком Романом виховують доньку Александру, якій 3 роки. Для неї дитина — найбільша відповідальність у житті. «Найскладніші рішення, які мені доводилося приймати стосуються моєї доньки, особливо вибір хрещеної мами. Вважаю, що духовне наставництво це дуже важлива місія, тому довго вирішувалася кому її довірити". Після народження доньки, коли вирішувала в чому можна себе реалізувати, її подруга запропонувала зустрітися і знаючи її досвід в організації різних заходів, запропонувала створити агентство.

         Зараз в Інни власна компанія CrazyDay eventagency, яка займається організацією весіль, парубоцькими та дівич-вечорами. Вибрала цей напрямок, тому що, вважає, що це важливі події в житті кожної людини й вони повинні стати приємним спогадом. "Живу в очікуванні подій і прикладаю до цього максимум зусиль. Особисто проводжу весільні церемонії, щоб поділитися з парою своїм щастям. Вважаю, що щастям здатен поділитися, тільки той, хто його має". Окрім цього озвучує мультфільми. ЇЇ прикладом і наставником є подруга Аня, яка не бачить складнощів, тому що вміє розкладати ситуацію по полицях і бачить у всьому тільки позитив. Інна вважає, що оперативність і наполегливість мають бути у кожної людини, яка хоче досягти успіху. "Якщо у мене з'явилася ідея, тут же починаю її реалізовувати. Якщо загорілася, мене вже ніхто і ніщо не зупинить. Мною керує величезне бажання і пристрасть до справи, якою займаюся. Коли потрапляєш у течію, з'являється багато сил, цікавих ідей, корисних знайомств і головне, результат, який перевищує очікування. Ще, важливо мати бажання розвиватися, цікавитися і нічого не боятися". Цінує у людях щирість, бо це сильна якість, що вимагає сміливості та чесності. Вважає, що щирість йде від серця, а не від розуму. У вільний час разом з чоловіком ходить в кіно, відкриває нові ресторани, з донькою ходить в розважальні дитячі центри, кожен місяць разом їздять в гості до своїх батьків і батьків чоловіка. У неї четверо молодших сестер, з якими любить збиратися у батьків. Також, зустрічається з подругами, з якими малює фарбами, ходить на концерти живої музики. Інну наповнюють пісні, прогулянки з друзями, з якими відпочиває, ділиться подіями, а вони із нею. Це завжди позитив. Невіддільною частиною життя є вечеря при свічках та походи в кіно, де любить дивитися комедії та драми. «Кіно це інший вимір, який підбадьорює і відволікає від дійсності. Від неї потрібно іноді відпочивати".

         "У дитинстві дуже любила дивитися конкурси краси, захоплювалася жіночою красою і потай завжди хотіла бути однією з конкурсанток у гарній сукні. Цікаво було знати, які емоції переповнюють переможницю. Але була повненькою дівчинкою, бабуся залюблювала мене пиріжками, варениками, борщами й шанси потрапити на конкурс прирівнювалося до нуля. У школі навіть не думала брати участь в шкільних конкурсах. Але після народження доньки дуже змінилася і дійсно стала жіночною і наповненою. І коли побачила інформацію про набір на конкурс вирішила, що це мій шанс виконати дитячу мрію. Розумію, що мені нема чого втрачати, а тільки набувати нового досвіду".