Інна Плахотнюк

Інна Плахотнюк

1348

Щаслива дружина та мати двох чарівних діточок – трьохрічного сина Давіда та півторарічної донечки Анастасійки. Інна успішна businesswoman – засновниця власного бізнесу у сфері міжнародної торгівлі продуктів харчування. Має вищу освіту магістр Міжнародно-економічних відносин, перекладач з англійської мови.
Доленосною подією у житті Інни стала зустріч з її майбутнім чоловіком після якої вона наважилася на переїзд до Києва з Молдови. Саме завдяки підтримці свого коханого чоловіка, вона відкрила власний бізнес, компанію яка спеціалізується у сфері міжнародної торгівлі. Відкрила торгову марку під назвою «JOY FRUIT», яка на сьогоднішній день успішна на місцевому та міжнародному ринку.
Інна своєю активністю та цілеспрямованістю змогла щорічно представляти компанію на міжнародних виставках, а також заключати об’ємні контракти в інших країнах, такі як: Білорусь, Польща, Франція, ОАЕ, Латвія, Литва, Естонія, чим популяризує національне виробництво. Періодично компанія Інни займається благодійністю, поставляючи продукти харчування для дитячих будинків.

«Успіхом моєї команди та мене самої є відзнаки, які ми майже щорічно отримаємо: «Імпортер року 2016», «Спеціаліст року 2016», «Підприємець року 2018», прокоментувала Інна.

В 2018 році Інна отримала звання «ТОП 100 успішних жінок України», згідно версії журналу «Ukrainian People», за вагомий вклад та розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

З самого дитинства Інна намагалася виховувати у собі цілеспрямованість, рішучість, працьовитість і ніколи нічого не боятися, завжди йти вперед та досягати поставлених цілей. Саме ці навички допомогають їй йти по життю.
Свій вільний час вона присвячує своїй родині та намагається кожну вільну хвилину проводити разом з ними, даруючи їм всю свою любов та теплоту, яка накопичується під час розлуки з ними, через насичений робочий графік та часті виїзди за кордон. Незважаючи на постійну зайнятість, Інна знаходить час на улюблене хоббі, таке як: танці, йога, плавання, фітнес, а також відвідувати, разом з чоловіком та друзями, концерти, ресторани. Останнім часом Інна знаходить натхнення у моді, шукаючи цікаві моделі та їх образи. Також дуже полюбляє подорожі, особливо Іспанію, вважаючи, що саме на березі моря краще за все будуються плани на майбутнє.
Діти – найбільше натхнення Інни! Коли вона стала мамою, в її душі все перевернулося! Посмішки дітей окрилюють її та спонукають кожного дня до нових ідей та проектів!
У людях понад усе цінує чистоту душі, доброту, порядність, відповідальність, працьовитість та звісно почуття гумору.
Головним принципом свого життя вважає – віру у Бога та почуття вдячності за все.

«Я вирішила реалізувати свою дитячу мрію. Відчуваю, що світ моди та краси — це частинка мене самої і мені хочеться цю частинку заповнювати.
Як тільки дізналася про конкурс Mrs. Ukraine International 2019, мене одразу захопила думка про участь в ньому. Тому я рішуче налаштована поборотися за корону, щоб не шкодувати про наданий мені шанс.
Для мене участь у конкурсі – це можливість заявити про себе всій країні і достойно преставити Україну на міжнародному конкурсі краси, відкрити нові можливості у соціальному та благодійному світі.
Потрібно мріяти, так як мрії здійснюються», - прокоментувала Інна.