Ірина Потомська-Іванішина

Ірина Потомська-Іванішина

872

 Змалечку слідкувала за всіма випусками з ведучими різних телепрограм. Ця професія по-справжньому зацікавила й ні хвилини не покидала думка, що це дійсно її. Як сказала одна мудра жінка: «Мрії збуваються, якщо їх перетворювати в конкретні дії». Отримала ступінь магістра з міжнародної економіки в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, спеціалізація Управління міжнародним бізнесом. Потім закінчила "Інтершколу" за спеціалізацією «Телеведуча».

 Для Ірини сім'я - це опора і підтримка. Зараз має чудову доньку Злату, влітку їй виповнилося 3 роки - найсолодший вік, коли дитина вже починає багато розуміти та пізнає світ. Після народження доньки, життя Ірини набуло інших кольорів, довелося подорослішати за один день. Вона ще більше прийшла до думки, що сім'я для неї на першому місці й розчинилася в приємних клопотах. Але коли відбувся перший пробний ефір, коли збирали, фарбували, робили зачіску, всю цю картину вона спостерігала в дзеркалі, їй сподобалося, як вона перетворюється. Це був вирішальний момент, коли зрозуміла, що їй потрібна самореалізація. Завдяки своїй цілеспрямованості, працьовитості та віри в себе - у неї прекрасна кар'єра ведучої прямих ефірів. І без усяких сумнівів обожнює роботу. Для неї прямі трансляції це завжди живі емоції. Перед кожним ефіром хвилювання не покидає, усе як вперше. Але глядацька підтримка дає відчуття легкості та впевненості. Цю дівчину надихають успішні та красиві жінки, які своїм прикладом вчать тому, що кожна досконала і в силах змінити своє життя на краще. Вона прагне бути кращою версією себе. Ірина цінує щирість, доброту, порядність, відкритість в людях. ЇЇ надихають подорожі: нові емоції, знання, люди... Нові пригоди й пошуки, пробуджується більше зацікавлення до життя. Подорожі дарують відчуття повної свободи. У вільний час відвідує кінотеатри, концерти, театральні прем'єри, виставки зі своєю родиною і друзями. Адже іноді потрібно побути з тими, кого любиш ти й хто любить тебе. Найкраще її джерело живлення - це тепло і любов близьких.

"Участь у престижному конкурсі Mrs. Ukraine International - це велика честь для мене. Я дуже вдячна за надану можливість. Втратити такий шанс неможливо, коли доля розуміє, що той ресурс, який вона тобі посилає, використовується, обов'язково з'явиться ще більше нових можливостей. Життя одне і хочеться прожити його повноцінно, з максимальною користю для себе й оточуючих".