Катерина Хмілевська

Катерина Хмілевська

1003

 З самого дитинства Катерина мріяла допомагати людям. Вона здобула вищу психологічну освіту в Київському міжнародному університеті. Перш за все, вона щаслива жінка та матуся. Вже 11 років заміжня за найкращим і люблячим чоловіком, з яким виховують двох найгарніших хлопчиків Матвія (10 років) і Лук'яна (5 років). Катерина обожнює в людях щирість, пристрасть і сміливість прямувати за своїми бажаннями. Адже як ніхто знає, що таке йти на зустріч своїм мріям.

Спочатку вона отримала психологічну освіту, але на жаль відклала диплом на довгі 10 років. Після народження 2-ї дитини гостро відчула потребу щось змінити у своєму житті. І одного сонячного ранку, вона прокинулася з твердою впевненістю в тому, що настав час повертатися в психологію, до своїх початкових бажань та мрій. Нині у неї приватна психологічна практика. У психології Катерина тому, що в першу чергу це її наповнює та надихає. Вона обожнює свою роботу, це справа всього її життя. І тому кожен день має стимул розвиватися, відкривати для себе нове та йти тільки вперед. Вважає, що для успіху потрібна іскра, потрібно горіти своєю справою. Бути наполегливим, гнучким і формувати своє мотивуюче оточення, яке є для тебе підтримкою та джерелом натхнення. Найважливіші події в її житті - це зустрічі. Зустріч з чоловіком всього життя. Зустріч з дітьми. Зустріч з вчителями і наставниками. Все це передувало головній зустрічі життя - зустріч із собою справжньою. Для цього потрібно багато часу. І прикладом наслідування для Катерини є жінки, які несуть і втілюють в життя важливі для них і для суспільства ідеї та цінності. Наприклад : Маша Єфросиніна, Даша Малахова, Ярослава Гресь, Анна Кушнірук. В них різний рід занять (здоров'я, діти, освіта, розвиток, любов до себе), але є щось важливе, що їх об'єднує - вони не просто хочуть, вони вже сьогодні роблять світ кращим, жінок щасливішим і впевненіше в собі. 

 Свій вільний час Катерина проводить зі своєю сім'єю, це прогулянки, заходи, походи в цікаві місця всією родиною. Або це час, який присвячує тільки собі. Крім масажів, басейну, занять англійською та прогулянок, вона любить відвідувати різні жіночі заняття, які дозволяють дізнатися себе, розвинути свою жіночність, розширити горизонти сприйняття. Джерелом її натхнення є подорожі, спілкування з близькими людьми, її улюблена справа, її сім'я. Саме зі стану наповненості та щастя вона почала писати вірші.

"Мені 35 років. Коли закралася думка про конкурс, то відразу за нею прийшла наступна:« А чому б і так?». Вона мені сподобалася і я її прийняла. Мене вразило те, що ще рік-два тому я б навіть думати про це собі на дозволила. Мій час настав. І я точно це знаю!"