Катерина Карпюк

Катерина Карпюк

6107

 Останні сім років роботи Катерини пов'язані з дипломатією, євроінтеграцією та міжнародною безпекою. Вид її діяльності однозначно неможливо назвати нецікавим, перш за все через постійні відрядження. Так, наприклад, лише у 2017-му році вона встигла попрацювати у трьох країнах – М'янмі, Камбоджі та Тайланд. "Моя позиція - говорить Катерина - передбачає постійний розвиток, самодисципліну та вміння контролювати власні емоції. Працюючи у сфері міжнародних відносин та безпеки, я намагаюсь перейняти досвід моїх європейських колег та застосувати його в Україні. Нехай і малими кроками, ми наближаємо сектор безпеки до євроатлантичних стандартів".

 Окрім роботи з дипломатичними й державними інститутами, Катерина входить до складу «Асоціації професійного уряду» відома також як PGA (Professional Government Association), де свої знання разом з досвідом імплементує в програми поліпшення реформи державного управління України. Освіту Катерина отримала в Шанхайському міжнародному університеті бізнесу та економіки за спеціальністю «Міжнародні торгівельно-економічні відносини». Сьогодні вона аспірантка факультету міжнародної економіки в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана. До нього закінчила військовий ліцей і музичну школу по класу фортепіано/віолончель. Катерина володіє кількома іноземними мовами: англійська, німецька, китайська. Одна з її цілей вивчити в ідеалі японську мову.

«Те, що відрізняє успішну людину, закладається ще в дитинстві через виховання, після відточується через досвід і в кінцевому підсумку формує його спосіб життя» - вважає Катерина.

 Впевнена, що набір якостей тих, хто вже досяг висот, обов'язково містить в собі цікавість, відповідальність за свої вчинки, готовність визнавати помилки, вміння об'єднувати людей навколо себе, силу волі та самодисципліну, працьовитість (але не трудоголізм), креативність і пристрасть у всьому, за що береться, а також цілеспрямованість. Хобі Катерини - це спортивна стрільба, уроки стилю і візажу та вивчення японської мови. «Наповнює і надихає класична музика. Особливо подобається італійська опера періоду «веризму»: «Флорія Тоска» і «Cavaleria Rusticana». Вони сповнені мелодики, пристрасті та життя. Окрім цього люблю читати книги зі стратегічного менеджменту».

«Беручи участь в цьому конкурсі, я хочу показати наскільки в житті жінки важливо мати хорошу освіту. Адже тільки краса не врятує світ. Для того, щоб його змінити, потрібно починати з себе. Я хочу зламати стереотип, що кар'єристки – це жорсткі жінки. Своїм прикладом я покажу, що в складному і конкурентному світі чоловіків все ж можливо побудувати кар'єру, залишаючись елегантною та жіночною».