Катерина Власюк

Катерина Власюк

1233

Ще з дитинства Катерина захищала своїх однолітків і однокласників вирішувала конфлікти, не боялась брати на себе відповідальність. Ніколи не була байдужою до чужого горя і пройшовши тестування у школі усвідомила, що хоче стати юристом. Тому наступним кроком і доленосним рішенням після закінчення школи був переїзд до Києва із маленького міста Стрий, Львівської області і вступ до вузу, де здобула вищу юридичну освіту. Батьки Катерини досі проживають в рідному маленькому місті – з ними підтримує чудові стосунки, вони підтримують її у всіх починаннях. Саме на прикладі своїх стосунків з батьками вона і виховує свого чарівного і цілеспрямованого 10-літнього сина, яким неймовірно пишається.

Катерина вважає, що професія адвоката допомагає змінювати світ. Саме тому свого часу долучилася до трьох реформ у сфері сімейного права і брала участь у розробці та прийняті законів по посиленню відповідальності за несплату аліментів та домашньому насиллю. Переконана, що тільки завдяки наполегливості, віри у себе та цілеспрямованості змогла створити одну із найвідоміших юридичних бутикових компаній, яка входить у ТОП-10 з сфери сімейного права. Та Катерина на цьому не зупинилася і зараз не тільки засновниця і керуючий партнер бутикової компанії по сімейному праву "AVG", а й авторка книги «Розлучення. Сповідь адвоката». А у 2018 році була визнана «Кращий адвокат у сфері сімейного права».

Катерина любить подорожувати різними цікавими країнами саме вони надихають на нові звершення. «Я дуже люблю подорожувати - тому намагаюсь це робити 3-5 разів на рік. У подорожах відключаю телефон та соцмережі - і повністю перезавантажуюсь». Але свого життя не уявляє без улюбленого хобі – балет. Бо заняття ним допомагають відкинути всі проблеми і сконцентруватися на планах у майбутньому.

«Я адвокат. Моя професія змушує мене до зваженої поведінки. Але в першу чергу я - жінка, яка втілює свої мрії в реальність. І участь у конкурсі краси - це одна із них. Я хочу на власному прикладі показати жінкам, що потрібно розвиватись, здійснювати свої мрії та не боятись бути прикладом для інших. У 2006 році після складної автомобільної аварії я довгий час була прикута до ліжка. Але завдяки цілеспрямованості і сили волі я стала на ноги, народила прекрасного сина і зараз іду на підкорення ще однієї мрії»,-прокоментувала Катерина.