Наталія Семінська

Наталія Семінська

782

 
 Навчалась у гімназії № 117 ім. Лесі Українки в м. Києві, з поглибленим вивченням іноземних мов. Закінчила Київський Національний Економічний Університет, спеціальність Міжнародна Економіка і Менеджмент; Школа англійської мови Hastings School of English в Англії.
Наталія у шлюбі 10 років. В неї найкращий у світі чоловік Ігор та чудові дітки: синочок Матвій – 7 років та донечка Поліна – 3 роки. Її дітки не відвідували дитячий садок, їх вихованням і розвитком займалась особисто мама, використовуючи різноманітні сучасні методики та літературу, саме так виховував її батько. Він для неї був беззаперечним авторитетом, людиною з великої літери, яка була прикладом в усьому. Заслужений геолог України, будучи величезним патріотом, виховував її з братом з любов’ю до країни, до своєї мови та історії. В одну мить вона стала дорослішою на ціле життя, зрозуміла, що тепер потрібно жити так, щоб виправдати його сподівання, реалізувати його вклад.

 Саме дітки надихнули подружжя на створення сучасної школи Main School, яка була організована на базі IT-школи. Основною місією Main School є виявлення та розвиток талантів кожної окремої дитини, адже сучасні діти індиго – діти світла – неймовірно талановиті та важливо побачити цей дар та допомогти максимально розвинути його за допомогою сучасних технологій та новітніх знань. Кожна дитина – це особистість, їй потрібна індивідуальна траєкторія розвитку, а не зростання в потоці інформації – це і стало поштовхом до створення унікальної школи Main School. Вони з чоловіком в освітній сфері вже понад 15 років, і їхня діяльність пов’язана виключно з новітніми технологіями та найсучаснішими знаннями.

 На її думку, особистий успіх залежить від оптимізму, віри, чіткої стратегії та неймовірної любові до своєї роботи. Також важливу роль грає підтримка найкращої у світі родини та догляд за внутрішньою і зовнішньою красою. Головне не боятись труднощів, людина, яка готова брати на себе відповідальність, знайде рішення з будь-якої ситуації.

 Для Наталії прикладом є чоловік Ігор. Це унікальна особистість, кандидат технічних наук, CCIE, майстер спорту з плавання, чинний спринтер і чемпіон. Для нього немає нічого неможливого. Зі звичайного викладача програмування він виріс до засновника та топ-менеджера найпрофесійнішої в Україні IT-Академії Main Academy. Найкраще, що сталось з нею, сталось поряд з чоловіком. Цінує в людях ті якості, які показують моральні принципи та високе виховання. Відвертість, відповідальність та дотримання свого слова, цілеспрямованість, здатність до самоаналізу, позитивний лад на життя та хороше почуття гумору, адже воно творить дива! Усі ці якості надзвичайно цінує в людях, адже вони притаманні і їй.

 Наталю завжди наповнювало життя. Навкруги стільки всього цікавого, нового, незвіданого, що пізнаючи його, вона сама наповнюється енергією, творить, живе і літає! Також Наталія займається цигун, заняття спрямовані на відновлення природного току енергії в організмі людини. Ці нові знання наповнюють, надають їй сил і звеличують.Через надзвичайно щільний графік, в якому немає жодної вільної хвилини, увесь свій вільний час вони з чоловіком присвячують дітям. Дуже полюбляють збирати гриби, їздити на велосипедах, плавати, писати квести для дітей, займатися спортом, ходити до театру і разом з дітьми створювати власні мультфільми.

«Я не могла пропустити таку подію, як Міжнародний конкурс MRS Ukraine International 2019. Щойно мені запропонували – одразу вирішила, що братиму учать і вже з першої хвилини ходила з високо піднятою головою і з розправленими плечима, словом, по-королівськи. Це означає вчергове “увімкнути запасну турбіну”, “відкрити додаткові резерви” і за максимальної зайнятості все ж таки знайти час для участі у такому заході. Просто гріх не використати ще й такий шанс!»