Неля Підгірня

Неля Підгірня

889

 Закінчила вищий навчальний заклад за двома спеціальностями «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Комерційне право». Доленосною подією в її житті є зустріч з чоловіком Дмитром. Разом з яким вони виховують двох чарівних дітей Еріку якій 4,5 роки та Тимошу, якому 2 роки. У своїй родині Неля отримує все, що потрібно для гармонії та щастя, а саме підтримку, натхнення, стимул для розвитку. Найскладнішим її рішенням було закриття художнього салону, який приносив масу задоволення. Але зараз її бізнесом є приватний дитячий садок «Японський сад», заснований на початку 2015 року. Ще до народження дітей Неля прочитала книгу Масару Ібука «Після трьох вже пізно». Була вражена результатами досліджень, які там наводилися. Саме книга надихнула на створення закладу дошкільного розвитку. А після народження дітей сама опинилась в ролі свого майбутнього клієнта і побачила нішу - дитячий заклад, на той час у 2014 році їх майже не було в ЖК де вони проживали. Ідея цього бізнесу виглядала ідеальною та успішною.

 Неля вважає, що наполегливість та бажання мають бути у кожної людини, яка хоче досягти успіху. Потрібно розуміти, що ніхто і ніколи не домігся успіху, не наробивши помилок. Успішним стає той, хто впав сто разів, а на 101-й піднявся. Найбільше цінує в людях відповідальність. Маючи на увазі готовність усвідомити і прийняти, що всі ми відповідальні за те, що з нами відбувається. Коли співрозмовник з легкістю може сказати «так, це моя помилка, я це визнаю», - він виростає в її очах до небес. Неля справжня майстриня, вона розвивається у багатьох творчих галузях. Створює гарні речі для інтер'єру з кераміки, пише картини маслом та аквареллю. В цьому році почала брати уроки гри на піаніно - один захват від того, як працює мозок під час цих уроків. Ще її чоловік - професійний танцюрист, тому нещодавно стала приділяти увагу урокам з танцю. Якось навіть їздили разом з чоловіком в танцювальний табір. У вільний час вони з дітьми відвідують різні творчі та розвиваючі заходи й намагаються якомога більше часу проводити всією родиною.

«Я люблю все гарне. Естетична сторона життя для мене важлива і необхідна. Мені цікаво показати себе не тільки з боку активної мами та бізнес-леді, але і як красиву спортивну жінку. Мені хочеться надихати інших жінок своїм прикладом - адже ні вік, ні стресова робота, ні діти, не повинні бути перешкодою на шляху до досягнення своєї мрії, саме тому я вирішила взяти участь у конкурсі», - прокоментувала Неля.