Олена Степура

Олена Степура

3408

Закінчила вищий навчальний заклад за спеціальністю організація залізничних перевезень.

Ще змалечку їй подобалось наповнювати світ красою та добром. Вона завжди мала емпатію до дітей. Її найцінніший скарб і здобуток — сім'я. Зараз вона любляча дружина і мати, у якої п'ятеро дітей. Двом донькам: Найстаршій Олександрі 17 років та всиновленій, наймолодшій Аліні 3 роки. Три сини з інвалідністю ДЦП: Павлу, якому 13, двійнятам Сергію та Михасику, яким по 5 років, які повністю змінили її життя на "до" й "після". Після народження другої дитини, пройшовши через складнощі, зрозуміла, що здатна і повинна допомагати людям.

         Зараз очолює благодійний фонд «Гаврош», який співпрацює з Американським фондом «Гаврош Новий Орлеан», робота якого направлена на допомогу діткам. Особливо діткам з Інвалідністю, їх родинам і сиротам. Доленосною подією в її житті, яке остаточно поділило життя на «до» і «після», стало народження хлопчиків двійняток. Найскладнішим рішенням було всиновлення дитини. Олена вважає, що людяність, повага до людей, які оточують, цілеспрямованість, і чесність мають бути у кожної людини, яка хоче досягти успіху. В кожній людині цінує вміння бути толерантними, розумними й вихованими. Невіддільною частиною життя — подорожі, з родиною на нашому "мама-бусі". Обожнює прогулюватись на самоті й планувати нові проекти, мріяти.

"Бажання мотивувати інших і випробувати себе-саме це і стало причиною, чому я наважилася прийняти участь у конкурсі",- прокоментувала Олена