Ольга Смачило

Ольга Смачило

1227

Закінчила Тернопільський національній економічний університет за трьома спеціальностями. Навчалася в школі бізнесу в Технічному інституті Британської Колумбії в місті Ванкувер.

         Зараз Ольга навчається дистанційно на магістра ділового адміністрування в німецькій школі бізнесу. Також є офіційним партером Канадської освітньої організації OpenWorldLearling, яка спеціалізується на організації навчання в усіх державних навчальних закладах та мовних школах Канади. Також співпрацює з університетами Німеччини. Надає консалтинг для майбутніх студентів, які бажають отримати якісну освіту за кордоном, а свої знання потім застосувати для процвітання нашої України. «За підтримки нашої організації та дружньої громади українців в Канаді, було проведено ряд благодійних проектів:“ Молодь майдану” та всеукраїнський конкурс “ Видатні українці Канади”», що надало змогу дітям безкоштовно поїхати в Канаду на літні канікули,- ділиться Ольга. До того ж займається імміграційним консалтингом, являється партнером страхових компаній та надає послуги в різних видах страхування. Організовує паломницькі тури в Ізраїль та вивчає іврит. Отримала грамоту від Міністерства туризму Ізраїлю «Посла доброї волі держави Ізраїлю». Випробовує себе в напрямку медіа, а саме в ролі ведучої на політичному інтернет-каналі “ІнтерВізор”. Ольга вважає, що врівноваженість, розсудливість, наполегливість, стресостійкість, відповідальність перед собою та іншими та вміння контролювати власні емоції мають бути у кожної людини, яка хоче досягти успіху.

"Успішна людина не стане вимагати від себе недосяжного, якщо знає свої можливості, не стане оправдовувати бездіяльність та лінь. Успішні люди завжди підстраховуються планом Б, завжди готові вчитися, мають межу, яку не переступають. Вони щедрі й не бояться втратити своє багатство, а діляться ним з тими, хто потребує підтримки".

Цінує, коли люди доводять справу до кінця, швидко приймають рішення, вміють робити розумні корективи при реалізації задуманого. Ольга вважає, що коли людина дотримує свого слова, то вона стає авторитетом для інших. "Для мене основною рисою, яку ціню в людях є позитивне ставлення до світу. Ціную тих людей, які пожартують з себе та не бояться бути життєрадісними незважаючи ні нащо. Якщо людина не дотримує своїх слів, то позитивні сторони мене вже не вразять". У вільний час намагається їздити до бабусі у Тернопільщину, яка завжди її чекає та готує улюблені страви Ольги. " Намагаюсь кудись поїхати на кілька днів. Якщо в Україні, то це Карпати, якщо за кордон, то це Португалія, обожнюю силу океану. Можу цілими днями сидіти на скалах і спостерігати за величезними хвилями. Улітку – спати на пляжі". Любить читати книги, вивчати іноземні мови. Багато вкладає у свої знання, бо вважає, що інвестиції у свій мозок безпрограшні. Займається фітнесом, стретчингом та танцями. Обожнює настільний теніс. Нещодавнім хобі стало вивчення різновидів каміння, їх вплив на людей та корисні властивості.

         "Можливість, яку мені надала Яна Луцька — шанс, який випадає один раз в житті. Це або початок нового шляху, або початок кінця. Завжди вибираю не легкий шлях до успіху, люблю гідних конкурентів, адже це дає поштовх до нових дій, визначити слабкі сторони, пропрацювати над ними і йти вперед. Саме вона заставляє не стояти на місці, змушує робити те, щоб отримати бажаного. Мені приємно, що буду саме в колі цих достойних леді. В кожної свій досвід, з якого можна взяти щось для себе та удосконалитись як бізнес-леді та як жінка".