Сафіназ Джеліл

Сафіназ Джеліл

1071

 Займається благодійною підтримкою молодих мам і вагітних жінок, авторською програмою персональної трансформації та створює літературу для малюків кримськотатарською та українською мовами.
 Ще змалечку їй подобалось наповнювати світ добром, вивчати різні науки про людину та допомагати тим, хто потребував її допомоги. Вона вважає що взаємопідтримка - основний фактор щасливого життя. Світ кожної жінки змінюється з народженням дитини, він набуває нових яскравих кольорів.У Сафіназ четверо дітей. Найстаршому хлопчику шість років, а її чоловік - наставник, учитель і кращий друг. І в повній мірі є прикладом для наслідування.

 У Сафіназ багато друзів, і вона весь час з ними спілкується. В кожній людині цінує глибину душі та вміння вести діалог в будь-яких ситуаціях. Велике значення для неї постає, якщо людина володіє емпатією, терпінням, любов'ю до людей, умінням згладжувати конфлікти й має добре серце. Також важливо мати власний стрижень та силу волі...

         “ Мої подруги вмовили мене на участь в конкурсі, що зовсім не характерно для мене. Вони моя підтримка і моє натхнення ”.