Вікторія Калмиковa

Вікторія Калмиковa

3387

 Підприємець року 2017 "За високі здобутки в бізнесі, що очолюєтся жінками», активний член комітету жінок - підприємниць ТПП Чернігівщини, Ліги ділових жінок України, волонтер і власник міні-притулку для собак.

«Моя діяльність почалася ще в далекому піонерському дитинстві, коли я посіла 1 місце в школі за зданий металобрухт» - жартує Вікторія. Ну, а зараз має власну компанію з переробки металобрухту ТОВ «ВК Техресурс», яка вже 21 рік на ринку України дає друге життя металу та дбає про екологію. 

 Доленосною подією в житті Вікторія вважає те, що вона зустріла свого чоловіка. У них міцна сім'я - найцінніше досягнення обох. Вікторія дуже пишається успіхами кожного члену своєї сім'ї. Чоловік Юрій - чемпіон Європи та 19-й у світі з високоточної стрільби, два сина: Гліб 28 років, який самотужки на велосипеді об'їхав пів-Європи та Олександр 26 років - чемпіон України і майстер спорту з бодібілдингу та батько чудового онука Макса, якому 2 рочки.
У кожної успішної людини є приклад для наслідування. Натхненником для Вікторії став її батько - талановитий льотчик, чуйний тато, прекрасний керівник, щедра та чесна людина. Саме тому вона дуже цінує в людях щирість і доброту, цілеспрямованість та порядність. Чим більше у людини навичок та знань, тим більший спектр можливостей перед нею відкривається, саме тому багато часу Вікторія приділяє навчанню.
Обожнює подорожувати та активно відпочивати з друзями, ходити в театр, де щирі, живі емоції та обмін енергетикою. Або навпаки усамітнитися на природі і насолоджуватися тишею.

"Місія конкурсу близька з моєю – представляти жінок-підприємниць України на європейському бізнес-просторі. Правда такий формат для мене абсолютно новий - це виклик самій собі. Цей проект - можливість розкритися самій і стати корисною для більшого числа дівчат і жінок, надихати їх на самореалізацію. Потрібно мріяти і вірити в себе, мрію перетворювати в ціль і йти до неї, залишаючись при цьому коханою, люблячою і безумовно красивою. Саме тому я тут".