Юлія Ігнатова

Юлія Ігнатова

1427

Має юридичну освіту та керує власним бізнесом. Ще змалечку вона відрізнялася розумом та жагою до життя. До сих пір вважає, що треба любити те, чим ти займаєшся. Йти своїм шляхом, нікого не копіюючи. Будувати свій власний шлях, бо це дано тільки людям з сильним духом та стратегічним мисленням. Жагу до освіти та постійного саморозвитку виховав батько ще змалечку, Юля вважає, що розум є невід’ємною частиною успіху.
Доленосною подією в її житті є зустріч на одному з тренінгів зі своїм чоловіком. Разом з яким вони виховують дівчинку 10 років та хлопчика, якому 6. У своїй родині Юлія отримує все, що потрібно для гармонії та щастя, а саме: підтримку, натхнення та стимул для розвитку.
На попередній роботі познайомилась зі світом меблевих брендів та їх виробниками. Проаналізувавши їх роботу в Україні, зрозуміла, що вони працюють тільки через російських чи італійських представників. Таким чином вона реалізувала ідею по створенню першого українського представництва найкращих брендів меблів та світла з Італії.
Сьогодні має власну компанію Felicità, яка в цьому році буде святкувати десятиріччя. Їй дуже подобається ділитися останніми меблевими тенденціями з дизайнерами та архітекторами країни. Багато подорожує з навчальними тренінгами, для ведучих дизайнерів України проводить навчання в Італії. Робота дарує знайомства та захоплююче спілкування з творчими людьми, які потім створюють неперевершені інтер’єри та надихають.
Юля любить пізнавати на собі різні культури, тому для повного відчуття вивчила італійську мову. На спільних зборах усіх європейських представників з гордістю знайомить усіх з культурою України та розповідає рідну історію.

Її надихають обійми дітей, смачна їжа, яку готує її коханий чоловік, музика, спорт, подорожі, нові знайомства з цікавими людьми, у тому числі зі світовими дизайнерами Jean-Marie Massaud, Emmanuel Gallina, Marcel Wanders, Michele Cazzaniga.
Важливою частиною життя Юлі – спорт, він надає відчуття наповненості енергією та впевненості у собі та власних силах.

«Тренування допомагають мені завжди бути у формі, мати гарний вигляд, правильно харчуватись та бути у чудовому настрою. У минулому році я вирішила піти далі та випробувати власні сили і взяла участь у змаганнях.Перші мої змагання були у Києві на Чемпіонаті України, Всеукраїнської федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF, де я здобула бронзову медаль, на Чемпіонаті Європи я увійшла до ТОП 5 і закінчила я свій сезон поїздкою до Fitparad де отримала срібло та звання Віце-Чемпіонки у номінації «Фітнес Мама»,- прокоментувала Юлія

У вільний час любить побути з дітьми та чоловіком, усією родиною їздити у тренажерний зал і потім разом паритися у сауні. Ділитися враженнями, будувати плани на канікули.

«Для мене участь у конкурсі, це перш за все змога показати іншим жінкам, що все у житті можливо і для цього не потрібно обирати щось одне. В мене вийшло в житті бути коханою дружиною, дбайливою матір’ю двох чарівних дітей, розвинути власний бізнес, досягти успіхів у спорті, вивчити італійську мову тому, що вона мені сподобалась і я все це чудово поєдную у своє одне безмежне і щасливе життя», -прокоментувала Юлія.