Бадер Наталія

Бадер Наталія

899

Засновник компанії Foodtherapy.

 Має вищу економічну освіту. Навчалася в Економіко-технологічному університеті за спеціальністю «Облік і аудит».

Наталія щаслива від того, що має прекрасну, дружну і щасливу сім'ю. Разом із коханим чоловіком виховує двох діточок: 13-річну доньку та 6-річного сина. «Вони – моя опора, підтримка, мотивація і любов. Одна і на все життя!», - ділиться учасниця.

 Foodtherapy – це компанія, яка протягом трьох років допомагає людям безмедикаментозно налагодити всі системи організму завдяки коригуванню харчування, спеціальному масажу внутрішніх органів, індивідуальному підходу. Наталії вдається перетворити організм будь-якої людини на єдиний механізм, а разом із тим подарувати щастя, бадьорість та легкість.

 Наталія визнає, що формула успіху складається із синергій декількох якостей: позитивного настрою, любові до того, чим займаєшся, але найголовніше – це віра в себе. І якщо вже йти вперед, то не сумніватися у своїх кроках.Переконана, що прикладом для наслідування повинні бути для себе ми самі. Важливо безперервно прагнути завтра стати краще, ніж учора, і не дивлячись на помилки, йти вперед, вчитися, набиратися досвіду, мудрості.

 Вважає, що поява на світ дітей є доленосною подією, бо разом із ними з'явилося бажання робити світ кращим, творити, жити повним життям та працювати над безліччю ідей і цілей. «Бути мамою – величезне щастя, яке неможливо передати словами, його потрібно тільки відчути», - запевняє Наталія.

 Цінує вихованість, почуття гумору, життєву цілеспрямованість. Найбільше її приваблює енергетична наповненість, котра заряджає на нові звершення та гарний настрій.Наталія віддає перевагу активному способу життя, тому завжди знаходить час для вивчення англійської, занять зі співів, йоги, медитацій та, звісно, на свою родину. Вважає за необхідність наповнювати кожен свій день корисними та водночас приємними заняттями, які роблять нас «швидше, сильніше, вище».Наталію наповнюють безліч речей: подорожі, які обіцяють нові знайомства та емоції, спорт та природа, від якої неможливо відірвати погляд, проте хочеться знаходити відповіді на важливі питання всередині себе.

 Завдяки участі у конкурсі Mrs. Ukraine International Наталія сподівається донести людям, що ми самі є володарями свого щастя, здоров’я та успіху та навчити правильного ставлення до себе.