Демчишин Мар'яна

Демчишин Мар'яна

856

Засновниця і керівник меблевого виробництва S.K.I.M.

Мар’яна здобула вищу освіту із відзнакою у Львівській Комерційній Академії за спеціальностю фінанси, що неабияк вплинула на подальший вибір професії та роду діяльності у житті.

Мар’яна по справжньому щаслива людина, бо має найголовніший скарб родину, а своїх двох донечок полюбляє називати принцесами.

Наша учасниця переконана, що будь-яке родинне гніздечко має починатися із якісних та зручних меблів, тому Мар’яна очолює підприємство із виготовлення меблів. Жінка не звикла стояти на одному місці, тому її виробництво славиться не тільки прагненням задовольнити клієнтів, але урізноманітнити та удосконалити асортимент, бо бути першими у своїй справі це життєве кредо Мар’яни.

Жінка дуже шанує свою родину, бо саме вона передала започатковану меблеву, а, згодом, Мар’яна відкрила власний бізнес, який процвітає і до сьогодні. Батьки нашої учасниці навчили шанувати чужий труд та правильно крокувати на зустріч успіху. Перше його правило оптимізм та віра у мрію, вважає жінка, а вже потім чіткий аналіз та планування. 

Попри свій молодий вік, Мар’яна набула купу лідерських вмінь, які готова продемонструвати у будь-де, серед яких уважність, кмітливість, енергійність та винахідливість. Саме ці якості допомагають бути жінці не тільки вправним керівником, але і зразковою мамою.

Найбільш за все Мар’яна поважає у людині вміння нести відповідальність за свої вчинки, разом з тим бути щирим, вихованим та володіти почуттям гумору.

Оскільки родина є найважливішим аспектом життя жінки, то увесь свій вільний час вона приділяє саме їй. Із плануванням вихідних немає ніяких проблем, адже зоопарки, розважальні дитячі центри, кінотеатри, поїздки за місто чи аквапарк забирають майже весь їх спільний час.

Мар’яна та її сім’я має чималу пристрасть до подорожей, тому за будь-якої нагоди вони одразу вирушають у дорогу, неважливо будь то тур по Європі чи відліт до теплих країн із малечею, бо разом проведена відпустка не може бути невдалою.

На запитання про причини участі у конкурсі Mrs. International in Ukraine жінка дає чітку відповідь: «Я із великою гордістю беру участь у легендарному конкурсі для успішних жінок! Це перший крок реалізувати себе й отримати неймовірно позитивні емоції, обмінятися досвідом і отримати нові знайомства!А також заявити про себе як про красиву й успішну жінку не лише в плані матеріальному, але й в життєвому».