Єрніязова Лана

Єрніязова Лана

765

Приватний підприємець, телеведуча, педагог-хореограф

 

З раннього дитинства Лана навчилася впевнено йти до своєї мети. Дисципліну та цілеспрямованість у ній виховав спорт. Вже у п'ятнадцять років дівчина стала майстром спорту з художньої гімнастики. А з роками сміливість та наполегливість дозволили Лані не боятися шукати себе і реалізуватися у різних сферах. Сьогодні дівчина займається власним бізнесом і має магазин меблів, працює телеведучою каналу “Обозреватель”, а також є солісткою танцювального колективу «Hobby dance». За плечима є досвід роботи у Міністерстві економіки України. Лана має дві вищі освіти за спеціальностями «Артист балету і хореограф» та «Аналітик міжнародної інформації». Також пройшла успішне навчання у Oise London у Великобританії. Захоплення освітою та саморозвитком надихнуло її саму викладати та ділитися досвідом з іншими. 

Зараз Лана хореограф у дитячому клубі в Києві. Роботу з дітьми жінка називає своїм покликанням. 

 

“Мені подобається вчити дітей відчувати музику, створювати нові рухи та знайомитися із можливостями свого тіла. А коли бачу результати їхніх старань, то в мене не залишається сумніву у тому, що я знаходжуся на своєму місці”.

 

Лана – щаслива мама двох маленьких діточок: синочка та донечки. Їх появу на світ вона вважає доленосною подією свого життя. Малюків Лана виховує разом з коханим чоловіком. Саме він, переконана учасниця, надихає її не спинятися і розвиватися щодня.

 

“Я пишаюся, що йду дорогою життя за руку саме з таким чоловіком і завжди можу від нього отримати цінну пораду та підтримку”.

 

Прикладом ідеальної жінки Лана вважає свою маму, адже вона завжди встигала поєднувати виховання дітей з викладанням в університеті. Крім рідних, на успіх учасницю мотивує улюблена справа та віра в неї. Лана щаслива займатися саме меблевим бізнесом, бо її надихає створення затишного інтер’єру для людей.

Найціннішими якостями в людях вона вважає індивідуальність, почуття гумору, комунікабельність, відкритість та харизму. Заняттям для душі Лана вважає танці. У вільний час також захоплюється вивченням англійської мови та балетом.

 

Участь у Mrs. Ukraine International Лана вважає своєю місією – показати, що для жінки немає нічого неможливого.

 

“Можна створити міцну й дружню сім’ю та реалізувати справу свого життя, знайти покликання та насолоджуватись кожним моментом. Жінки мають цілий Всесвіт всередині, тому здатні на великі й добрі справи. І це знання надихає творити і ділитися своїм досвідом”.