Файнблат Вікторія

Файнблат Вікторія

3502

Український архітектор та дизайнер, власниця дизайн-бюро Вiкторiї Файнблат.

Володарка таких премій як: ART SPACE, «Інтер’єр року», KIFF PROPERTY AWARDS та інших.

Учасниця має дві вищі освіти: лікар нарколог-психіатр та архітектор-дизайнер.

Щоденний робочий графік Вікторії непростий і дуже насичений. Але вона переконана – коли вдома її чекають любі дітки та чоловік, будь-які дедлайни можна подолати. Родина для нашої конкурсантки – шалена мотивація. П’ятнадцать років тому вона зустріла свого коханого чоловіка. У шлюбі з ним Вікторія виховує двох малюків: семирічного сина та чотирирічну доньку. Пріоритетом завжди вважає благополуччя дітей, їхнє майбутнє i освiту. Тож, найважливіший проект у житті Вікторії є саме щастя родини. Заради усмішок своїх дітей та коханого готова на все.

Вікторія народилася в родині лікарів. Здавалося, що вибір професії був зроблений від самого народження. І дійсно, після закінчення школи дівчина вступає до НМУ ім. О.О. Богомольця, проте випадковий досвід самостійного ремонту на сімейній дачі відкрив приховану пристрасть до облаштування інтер’єру. Пізніше зі звичайного хобі це переростає у масштабну справу всього життя.

Вже понад п’ятнадцять років дизайн-бюро Вікторії Файнблат дарує затишок для сотень щасливих сімей. Понад 30 тисяч квадратних метрів – такі масштаби досвіду Вікторії у проектуваннi, будiвництвi та оформленні нових осель для своїх клієнтів, не тiльки в Украiнi, а й за кордоном. Кожен клієнт і його дім – це окремий світ. Вікторія переконана – саме завдяки індивідуальному підходу до кожного вона робить щасливими клієнтів і допомагає їм по-справжньому лишатися задоволеними.

Вікторія звикла віддаватися на повну, тому поринає у будь-який проект «з головою» та особисто переймається проблемами, що можуть виникати на будь-якому етапі процесу.

Для такої успішної жінки важко знайти приклад для наслідування та все ж Вікторія визнає, що родина – є її першочерговим джерелом натхнення з самого дитинства. Батьки всіляко розвивали таланти доньки, виховували щирою людиною та прищеплювали сімейні цінності, які зараз Вікторія передає своїм дітям. Прикладом жінки для наслідування вона вважає свою маму.

Вікторія знає, якби її ненька зараз була поряд, вона би дуже пишалася донькою. Мабуть, жага до реалізованості передалася Вікторії саме від мами, бо вона все життя своїм прикладом доводила, як вдало жінка здатна поєднувати гармонію родинного затишку та успішну кар’єру. Та й сама Вікторія може послугувати гідним прикладом для наслідування. Вже понад десять років вона займається благодійністю: допомагає діткам із притулків вірити у можливості та у світле майбутнє. Вікторія піклується про найменших українців, які як ніколи зараз потребують турботи та допомоги: малюки з особливостями розвитку, онко-хворі та із вадами серця. Як лікар Вікторія розуміє потреби таких малюків і старається максимально допомогти кожному усіма можливими шляхами.

Вікторії бракує вільного часу, але вона старається приділити якомога більше уваги рідним. За нагоди уся родина збирається у поїздки, на пікніки за містом чи просто на домашні посиденьки у колі батьків, братів та сестер. Це – справжня родинна традиція, яку не може перекреслити завантажений робочий графік Вікторії та інших членів сім’ї. Таким прикладом Вікторія вчить і своїх дітей перш за все цінувати родину. Також старається розширювати свій кругозір у якості дозвілля. Тож, влаштувати похід до театру не стане питанням навіть після напруженого робочого дня.

Вікторія переконана – сучасна жінка може встигнути все. Своїм прикладом вона прагне це довести. Така одна з цілей участі Вікторії у конкурсі Mrs. Ukraine International.

«Я багато подорожую і часто помічаю, що в іноземців склався дещо хибний стереотип, буцімто українські жінки тільки тим і прославляються, що красою. Мені б хотілося довести усім, що нам під силу будь-що: підкорення вершин, які часом непідвладні навіть чоловікам, одночасне виховання дітей та ведення успішного бізнесу, встановлення рекордів та бездоганний вигляд попри шалений ритм! Тому тримайтеся сильніше: я налаштована рішуче!»