Маслова Вікторія

Маслова Вікторія

923

Закінчила Українську Медичну Стоматологічну Академію.

Вікторія разом із чоловіком творять сімейну династію лікарів, бо двоє працюють саме у цій сфері. Разом виховують двох дітей: одинадцятирічного сина та шестирічну донечку.

На створення власної стоматологічної поліклініки жінку наштовхнули спогади із дитинства, коли кожен візит до лікаря був випробовуванням. Хотілося аби знайшовся той, хто буде перейматися станом ротової порожнини бережно та безболісно. Саме після реалізації власної справи стало зрозуміло, що­ разом можливо все.

Вікторія точно знає, що для здійснення мрії потрібно лише потужне бажання досягти мети, а разом із тим до вас обов’язково прийдуть і цілеспрямованість, і працьовитість, і натхнення.

Від спілкування із кожною людиною, яка зустрічається у житті, Віка воліє брати тільки найкраще, тим самим примножувати свої позитивні людські якості. Постійне вдосконалення допомагає наближатися до свого ідеального образу, до якого й прямує Вікторія.

Свою появу на світ саме у родині власних батьків, багатодітній родині,  вважає доленосною, бо там її повсякчас чекає підтримка та розуміння із боку люблячих мами й тата, сестри та братів.  Такий приклад сімейного добробуту заклав якісний і надійний фундамент власної родини нашої учасниці.

Попри постійну зайнятість, як не роботою, то дітьми, Вікторія все одно знаходить час для релаксації за книгою чи тренуванням. Це неабияк допомагає відволіктись від буденності та перезавантажити себе на новий лад. До речі, як будь-яка жінка, Віка любить гумор, відвертість, щирість у спілкуванні, тому ці якості є вирішальними у стосунках із друзями та приятелями.

«Участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2020 – це мій новий виклик, новий досвід, нові знайомства та яскраві емоції. Це можливість ще більше розкритися самій як жінці, стати натхненням та прикладом для інших жінок, надихнути на нові звершення і перемоги», - ділиться сама учасниця.