Оборська Аліна

Оборська Аліна

877

Психотерапевт.

Має вищу освіту за напрямком «театральний режисер», пізніше отримала ступінь «Кандидата наук мистецтвознавства».  Друга вища освіта – практична психологія.

Аліна знаходиться у щасливому шлюбі вже протягом 23 років, подарувавши чоловікові чотирьох чудових дітей (трьох синів та донечку).

Виявляється, успіх бізнесу – справа рук психотерапевта. Нічого немає важливішого за здорову атмосферу колективу. Бізнесом мають керувати люди із потужним психологічним ресурсом, тому Аліна допомагає закріплювати процеси зрілості та життєстійкості працівників, що дає змогу і самій дівчині зростати щоразу на щебінь вище.

Аліна переконана, що успіх – справа із нелегких і, частіше за все, вимагає додаткових запитань до себе. Бо далеко не кожен розуміє, чим доведеться пожертвувати та чим оплатити ціну своїх перемог, тому для дівчини «успіх» є поняттям суперечливим.

Наша учасниця здатна не тільки викликати глибокі емоції, а й переживати їх. Це має відношення до людей, котрі повсякчас її надихають, починаючи із родини та майстрів-наставників, закінчуючи такими історичними особами, як Далай-лама.

По життю Аліна йде з одним правилом: «Тільки у щасливої жінки – щасливі діти та чоловік». Саме це її мотивувало не зосереджуватись лише на материнстві та ролі дружини, тому відвела велике місце у своєму житті для самореалізації, завдяки чому їй вдається бути щасливою та дарувати позитивні емоції іншим.

Аліні часто бракує вільного часу, проте для неї існує правило «видихання», інакше мовити – час для приземлення та відпочинку, частіше за все у цьому їй допомагає йога та балет, а також сумісні подорожі із чоловіком, які надалі здатні забезпечити ресурс власного натхнення.

Взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International Аліна мріяла ще із юності, проте лише за впевненості та віри у власні сили вирішила стати його учасницею.

«Я вже стільки вклала у свій внутрішній світ, що зараз хочеться просто розслабитися і спостерігати за своєю красою, знаходячись в компанії інших красивих жінок. Окрім того, я не бажаю конкурувати або щось доводити!»