Рудько Вікторія

Рудько Вікторія

821

Засновник і керівник міжнародного центру перманентного макіяжу Rudko Artline

Здобула вищу технічну освіту, але пов'язала своє життя з бьюті-індустрією, поглибленням знань якої займається постійно. Виступає у якості спікера міжнародних конференцій і суддею чемпіонатів, коучем і наставником своїх колег з усього світу: від Нью-Йорка до Тель-Авіва.

Вікторія - щаслива людина, адже має міцну і дружну сім'ю, головна складова якої – любов і повага. Саме родина надихає її бути кращою.

Захоплюється своєю справою й активно займається розвитком власного міжнародного центру перманентного макіяжу, котрий є єдиним на території України.

 «Вибір сфери діяльності зробив за мене Всесвіт, котрий вів, направляв, задавав орієнтири. Я отримую задоволення і відчуваю приплив енергії від того, що своїми руками роблю дівчат красивіше і щасливіше і не на день, а на кілька років! Їх емоції – магія, без якої я не можу існувати».

Центр Вікторії влаштовує благодійні програми, завдяки яким люди мають можливість позбутися комплексів після невдалих хірургічних втручань, опіків, пересадок шкіри, онкозахворювань молочних залоз.

Динамічності життя Вікторії можна тільки позаздрити: події, зустрічі та знайомства, купа позитивних емоцій та незабутніх вражень. Дівчині постійно бракує вільного часу, але навіть за таких умов вона знаходить час для себе. Спорт, подорожі, медитації та правильний раціон дарують їй особливий смак життя.

Вікторія точно знає, що успіх – це безумовна віддача своїй справі. Жити й горіти своєю работою – ось справжній шлях до перемог! Такій життєвій істині її навчила мама, котра для Вікторії є і подругою, і наставницею, підтримкою і любов’ю. Саме ця енергія допомагає бути щасливою й успішною жінкою.

Впевнена, що участь у конкурсі відкриє нові горизонти й можливості. «Mrs. Ukraine International – це платформа для зростання, пошуку нових сфер, в яких я зможу дарувати людям частинку себе»,- стверджує Вікторія.