Шульженко Юлія

Шульженко Юлія

650


Юлія досить самостійна дівчина, тому вже тринадцять років займається розвитком власного бізнесу у сфері виробництва і роздрібної торгівлі верхнього одягу провідних світових брендів та підкорила не тільки Україну, а й Росію та Казахстан.

Юлія вірить, що успіх любить тих, хто вірить у себе. «Коли людина займається улюбленою справою, успіх приходить як результат безлічі маленьких кроків на шляху до великої та значущої мети», - переконує дівчина.

Захоплення біографіями великих людей подарували дівчині впевненість у тому, що доля визначена лише нашими вчинками й справами, та в рівній мірі є чого навчитись і у Далай-Лами, і у Мерилін Монро.

Найскладніше в житті Юлії давалися власні поразки. Будучи за своєю природою перфекціоністкою, вона часто не помічала тих прихованих можливостей і уроків, що несуть в собі падіння і розчарування, які насправді дали великий поштовх для особистісного росту.

Найважливішою подією в житті вважає прийняття себе та навколишнього світу таким, яким він є та усвідомлення того, що змінити цей світ можна тільки красою, любов'ю та змінами всередині самого себе.

Найбільше в людях цінує шляхетність, порядність та наполегливість на шляху до поставленої мети. «Вкрай важлива для мене доброта, без неї будь-яка ідея перетворюється в холодний розрахунок. Я переконана, що саме щиро віддаючи, ми здатні знайти справжнє щастя», - каже Юлія.

Дівчина веде дуже активний спосіб життя, але останнім часом направляє усі внутрішні ресурси у бік родини та близьких, а питання бізнесу переносить на другий план.

Подорожі стали звичною частиною її життя, але знаходиться час і для інших захоплень серед яких йога, книги та написання віршів. Саме ці активності є складовими гарних вихідних, бо дають неабияке заспокоєння та слугують джерелом натхнення.

На питання, чому Юлія вирішила взяти участь у конкурсі, вона відповідає: «Я завжди намагаюся слухати свій внутрішній голос і просто відчула, що у мене є місія в цьому світі й Всесвіт дає мені шляхи реалізації цього плану. Це відчуття можна описати уривком з мого вірша:

"Я знаю, что однажды так случится,
Что я смогу на многое влиять!
И я молюсь о том, чтоб научиться
В дороге чистоту не потерять..."