Старинська Дарія

Старинська Дарія

846

Засновниця консалтингової компанії «Study Guru» (освіта в Малайзії).

 

Має дві вищі освіти: бакалавр педагогіки (вчитель хореографії), бакалавр театрального мистецтва ( режисер естради й масових свят) та третя незакінчена освіта у Малайзії, яка й дала поштовх до більших звершень на кар’єрному терені.

Даша перебуває у щасливому шлюбі із чоловіком, який протягом довгих років слугує не тільки надійним плечем, але і люблячим чоловіком. Півроку назад подружжя примножило своє щастя, народивши донечку Агнію. 

Життя не завжди пестило дівчину тому їй довелося подолати тернистий шлях для досягнення успіху. Завдяки наполегливості Даші зірвані плани переїзду до Сінгапуру обернулися спонтанною поїздкою до Малайзії разом із чоловіком, де дівчина вирішила подати заявку на навчання й отримати освіту за спеціальністю «Готельний бізнес і Туризм», згодом заснувавши свій власний проект, який допомагає студентам отримати вищу освіту найкращих університетів Англії, США й Австралії в Азії.

«Моя головна мета допомогти людям знайти справу свого життя та втілити їх мрії за допомогою якісної освіти та престижного диплома, до того ж, працюючи з молодим поколінням, я розумію, які вони талановиті, розумні, вільні у виборі та впевнені у собі й це є наше майбутнє. Я пишаюся тим, що причетна до їхнього успіху», стверджує учасниця.

Куала-Лумпур вже давно став домівкою для Даші, а також для тисячі людей, котрі звернулись до дівчини за допомогою, адже завдяки роботі її компанії «Study Guru» люди мають змогу отримувати малайзійську освіту, нових друзів та престижну роботу.

Головний секрет успіху Даші та її справи у тому, що вона докладає щоденні зусилля, працює без вихідних, аби наблизитись до бажаної цілі. «Для мене немає слова «ні». Це лише поштовх до пошуку варіантів рішення. Віра в себе. Тільки подумайте: всі генії, успішні люди, знаменитості – всього лиш люди. Якщо вони можуть, значить і ти можеш не гірше».

Неоціненну важливість та підтримку для нашої учасниці становить її родина та близькі люди, котрі є її особистим джерелом натхнення. 

Дівчина не визнає поняття «кумира», але не заперечує, що є люди, котрі її мотивують бути кращою у своїй сфері діяльності, тому дівчина постійно знаходиться на одній хвилі із часом.

Даша вважає, що їй не доводилось коли-небудь приймати дійсно складне рішення, бо вона до цього ставиться філософськи: «Для мене складно – це, коли обирають між життям дитини або матері, коли військові беруть складні тактичні рішення або лікарі під час проведення операції. Мені пощастило, бо моє життя не мало таких складних драматичних подій. І коли я приймаю рішення, то намагаюся прислуховуватись до себе. Коли рішення прийнято, то я більше ніколи не сумніваюсь в його правильності. Минуле не впливає на мене, і я намагаюся не сумніватися в прийнятих мною рішеннях».

Даша постійно кидає собі виклик й ідея взяти участь у конкурсі «Mrs. Ukraine International 2020» стала спонтанною, але не менш виваженою, бо саме із таких пазлів прийнятих рішень і складається наш неповторний шлях успіху.