Сущак Вікторія

Сущак Вікторія

1191

Телеведуча, диктор та модель.

     Має дві вищі освіти. Закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, де отримала професію вчителя музики й співів, а також спеціальність психолога.

     Шлях до конкурсу Mrs. Ukraine International Вікторія прокладала дуже довго.  Початок було покладено ще в 1990 році. 29 років назад Вікторія виборола наступні нагороди: "Міс Прикарпаття", "Міс Чарівність Західної України" та "Віце-міс глядацьких симпатій України".

     Вікторія не тільки успішна жінка, але і показова дружина і мама. Знає, що родина - неоціненний скарб, тому полюбляє проводити активно вільний час у компанії своїх рідних.

«Стабільність» - це слово найбільш пасує нашій учасниці, адже вона вже 22 роки працює на ТРК "3-Студія" в Івано-Франківську та є ведучою «Програми вітань». Крім того Вікторія створила ряд  авторських телепередач, серед яких "Час розваг", "Смачне дозвілля", "Твій світ" та була ведучою та "Погоди" протягом 17 років.

     Переглянувши список досягнень цієї учасниці, нескладно здогадатись, яке її ім’я, адже вона усіма способами демонструє, що для неї існує лише один шлях, під назвою «Перемога».

     Проте, ця неймовірна жінка надихає й інших сміливо брати штурвал свого життя і йти вперед, адже чотири роки назад створила агенцію моделей, гаслом якої є "Ламаємо застарілі стереотипи! Варто тільки побороти страх, невпевненість і зробити крок назустріч собі!». Агенція "Вікторія» бере активну участь у фотосесіях, у святах міста та області, влаштовує знімання на телебаченні.

     Вікторія особисто займається постановкою дефіле і створенням шоу- постановок, проводить майстер-класи із мистецтва дефіле, постави і внутрішньої організації.

     Хтось скаже, що це неможливо, а хтось - Вікторія. Вона особисто хоче переконати усіх і кожного, що жінка є усією основою світотворення та головним джерелом Всесвіту.

«Щоб досягти успіху, потрібно володіти, в першу чергу, бажанням до змін, волею, постійністю, впевненістю в собі і у своїх силах, постійно вчитися і розвиватися. Шукати досвідчених вчителів і наставників, не боятись падінь і критиків та не жити в постійному очікуванні дива, а діяти» - переконує Віка.

     На жаль, за брамою успіху цієї успішної жінки стоїть життєва трагедія- миттєва втрата мами, тата та сестри у віці тридцяти трьох років. Коли став вибір між «жити» чи «зупинитись» - обрала перший і результат не змусив на себе чекати.

     Життя Вікторії впевнено тримається на трьох китах: чесність, доброта та вміння тримати слово. Ці якості вона сама цінує і в інших людях, й вірить, що все у цьому житті можливо!