Тимченко Наталія

Тимченко Наталія

1290

Фото-, відеомодель, акторка, телеведуча, волонтер

 

З дитинства Наталія мріяла про моделінг і кар’єру у фешн-сфері. Першою сходинкою до мети стала перемога на конкурсі «Торська красуня». Після цього на відборі «Міс Донбасс» дівчину помітили модельні скаути і запросили співпрацювати. З сімнадцяти років вона відвідала понад двадцять країн, з яких найдовше працювала моделлю у Італії та США. Між постійними перельотами у різні куточки світу на зйомки Наталія встигла вивчитися в університеті на економіста, однак професійним покликанням життя обрала своє захоплення моделінгом. З роками наша конкурсантка вирішила розвиватися ще й як телеведуча та акторка. Нещодавно Наталія отримала диплом української медіа-школи ShowMax Production.

Однією з найбільших ініціатив свого життя Наталія вважає волонтерство. Зараз займається підтримкою сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. У вільний час щомісяця відвідує школи-інтернати та дитячі будинки, привозить їхнім вихованцям подарунки та влаштовує з іншими волонтерами майстер-класи та івенти. Опікуватися найменшими українцями Наталію надихнуло материнство. Разом з чоловіком вона виховує двох дітей – донечок дев’яти та чотирьох років. Родина – найважливіша цінність в житті Наталії, яка мотивує її і наповнює духовно. Доленосною подією конкурсантка вважає саме зустріч із коханим – батьком своїх дітей. Наталія розповідає, що він як ніхто підтримує їх з донечками, надихає і направляє по життю. Так само власний тато Наталії як глава родини свого часу став авторитетом для неї.

«Все життя для мене прикладом був тато. А тепер я рівняюся і покладаюся виключно на свого чоловіка».

Ідеальне дозвілля для нашої учасниці – похід з сім’єю до театру або прогулянка парком на свіжому повітрі. Обожнює подорожувати і відкривати для себе нові куточки світу. Улюбленими заняттями для душі називає читання літератури та заняття спортом. Вже декілька років Наталія захоплюється бігом та фітнесом. На її думку, активний спосіб життя виховує в ній одні з найважливіших рис характеру – стресостійкість та цілеспрямованість.

«Аби досягти успіху, потрібно поставити чітку мету і скласти план її досягнення. Якщо щось почала, не можна здаватися ні за яких умов! Коли щось не виходить, потрібно зупинитися, віддихатися, обдумати помилки і рухатися далі»

Наталія переконана – впевненість у своїх планах і діях допоможе подолати будь-які труднощі і перетворити важке рішення на свідомий крок уперед. Головне – бути щирим у своїх намірах із собою та оточуючими. У людях Наталія цінує чесність, прямолінійність, а також щедрість та доброту.

Участь у конкурсі Mrs. Ukraine International Наталія вважає своєю місією – донести ідею небайдужості до дітей з малозабезпечених сімей та сиріт. Для цього вона презентує свій авторський проект про втілення найзаповітніших мрій дітей-сиріт і пошук для них люблячих батьків. Розповісти про свій задум на міжнародному рівні завдяки участі у конкурсі Наталію надихнув чоловік. Саме йому вона завдячує впевненістю і вірою в свою благодійну мету.