Зелінська Марія

Зелінська Марія

1145

Суддя

Здобула вищу юридичну освіту в Національній академії внутрішніх справ України, диплом з відзнакою.

Народилася в місті Києві, у родині тата-інженера та мами-виховательки. Є щасливою мамою двадцятип’ятирічного сина.

Марія з дитинства боролася за справедливість, тому суддівство вважає своїм покликанням. Проте шлях до здобутих вершин був досить тернистим, бо доводилось поєднувати виховання сина, навчання та роботу у суді секретарем судового засідання, де і прийняла остаточне рішення працювати саме за цим направленням.

Ні трьохразовий перехід у резерв суддів, ні постійна робота над собою та підвищенням кваліфікації, не зупинили Марію на шляху до своєї мрії. Встигнувши працювати юрисконсультом, адвокатом, керівником державної установи, Марія все ж не залишилась без результату й ось вже протягом десяти років вона здійснює правосуддя в кримінальних провадженнях.

Марія стверджує, що найважчим у її професії - не допустити судової помилки, щоб невинний був покараний та витримувати неймовірне навантаження.

На думку нашої учасниці успіху годі й чекати тим, хто не звик наполегливо і багато працювати. Та переконана, що на шляху до перемоги людяність, самодисципліна та комунікабельність ще нікому не завадила.

За приклад для наслідування Марія має Рут Бейдер Гинзбург, найвідомішу жінку в американському правосудді, котру в 2009 році Forbes включив в 100 найвпливовіших жінок.

Марія не боїться труднощів та поразок, але найважче рішення, котре їй доводилось приймати виявилось винесення вироку про довічне ув’язнення.

Доленосною подією для нашої учасниці стало народження сина, котрий у свою чергу надихнувся діяльністю мами та обрав собі професію – військовий юрист.

Роки спілкування із різноманітними людьми тільки укорінили думку про те, що нема нічого ціннішого, ніж чесність, доброта та абсолютний оптимізм.

Жінка звикла наповнювати свій вільний час відпочинком, котрий здатен надихнути на нові звершення, тому за нагоди Марія подорожує, зустрічається із друзями, проводить час за квестами та переглядом фільмів детективного жанру.

 «Взяти участь в конкурсі Mrs. Ukraine International для мене було складним, але дуже зваженим рішенням, оскільки я усвідомлюю рівень відповідальності. 2020 рік для мене стане роком подій, а саме: мені виповниться 45 років, 20 років юридичного стажу, 10 з яких – суддівського. Швидше за все саме зараз прийшов час, коли можна заявити про себе, свої досягнення, поставити нові цілі перед собою і по праву називатися успішною жінкою України», - ділиться Марія.