Аліна Куценко

Аліна Куценко

622

Приватний підприємець

 

Вищу освіту отримала у Національному Університеті «Одеська Юридична Академія» за спеціальністю «Магістр права».

 

Окрім підприємницької діяльності, більшість свого часу Аліна приділяє благочинності, зокрема, в силу своїх можливостей, надає допомогу дитячим будинкам по всій одеській області. Впевнена, що статус і титул Mrs. Ukraine International прискорить відкриття власної громадської благочинної організації, яка займатиметься допомогою дитячим будинкам по всій Україні. Аліна до своєї мети іде впевнено, крок за кроком і керується фразою: «The most important 3 words you can say to yourself: Yes, I can».

 

Перш ніж зайнятися підприємницькою діяльністю та присвятити себе благочинності, Аліна працювала в органах прокуратури України, та після роботи на державній службі зрозуміла, що її інтереси і покликання зовсім у іншому.

 

Для того аби втілити задумане у життя потрібні гроші та соціальний статус, саме тому вона долучилась до сімейного бізнесу, який дарує людям здоров’я. На сьогоднішній день – це банний комплекс, частину грошей від прибутку якого родина Аліни направляє на адресу дитячих будинків.

 

Завдяки своїй благодійній діяльності Аліна потрапила до ТОП-100 успішних жінок Одеського регіону і планує не зупинятися на досягнутому, а крок за кроком рухатися й далі у цьому напрямку, розвиваючи свою справу по всім областям України.

 

Аби досягти успіху, людина має бути перш за все цілеспрямованою, сміливою та впевненою у собі, - переконана Аліна. Такою вона вважає себе, а також свого батька, бо саме він є найбільшим прикладом для наслідування і найголовнішим чоловіком в її житті.

 

«Мій тато дуже розумна і вихована людина, він домігся успіху, і я із задоволенням слухаю його і намагаюся взяти від нього найкращі якості», - з гордістю говорить Аліна.

 

Свої найдоленосніші і найскладніші рішення, Аліна пов’язує із роботою у прокуратурі. У людях цінує відвертість, завзятість та цілеспрямованість.

 

Жага людини до суперництва і саморозвитку з давніх часів народжує на світ різні змагальні дисципліни. Одна з таких, а саме спортивна стрільба, стала справжнім хобі для Аліни. Робота зі зброєю виховала в ній залізну дисципліну, точність реакції і холоднокровність.

 

Наповнення шукає у спілкуванні з інтелектуальними людьми та у подорожах.

 

Рішення взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International прийняла адже вважає, що саме для переможниці відкриється багато нових можливостей для реалізації власних амбіційних планів, зокрема у благочинності.

 

«Я маю надію, що цей новий для мене титул допоможе у здійсненні заповітної мрії – принести велику користь нашому поколінню, що зростає! За ними – наше майбутнє. І найбільшою моєю нагородою стануть щасливі дитячі очі», - впевнено говорить Аліна.